Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

AtillaOmer avatar AtillaOmer 13 Точки

16.**Poisonous Plants - Лимит време

Кара ми се за времето на предпоследния тест, давам ви линк с кода  https://pastebin.com/NzYSQHa7. Имате ли идеи как мога да оптимизирам кода? Пробвах и без последния циък за максималния ден като само с променлива, но нямаше никаква разлика.

0
Java Advanced
Quake3 avatar Quake3 546 Точки
Best Answer

С BufferedReader, вместо scanner минава при мен. примерен код.

 

0
AtillaOmer avatar AtillaOmer 13 Точки

Мина от 4-ия или 5-ия път заради памет ама мина :) Благодарско!

1
lapd87 avatar lapd87 103 Точки

Колега ще използвам темата ти за да не пускам нова :) надявам се нямаш нищо против.

Не исках да ползвам кода който всички са използвали тъй като не го схванах на 100% от първия път, а и реално проблема му е основно времето за последните 2 теста.

Сътворих това https://pastebin.com/VLYCWYg3 , но ми е грешен тест 3, а не се сещам защо. 

Ако някой има идеи нека да подскаже моля :)

0
AtillaOmer avatar AtillaOmer 13 Точки

Няма проблем, давай смело. :)

0
AtBoteva avatar AtBoteva 0 Точки

Проблемът на това решение не е ли, че мапът съдържа само уникални стойности?

0
08/10/2020 17:04:41
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.