Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

andy94 avatar andy94 58 Точки

Judge Compile Time Error

Здравейте решавам задачи от курса C# Advanced и на някои judge ми хвърля compile time error например на ето тази https://pastebin.com/0gSKHw2k ; Някои задачи обаче си минават без проблем. Въпроса ми е къде може да бъркам не правя нищо по-различно (или поне на мен така ми се струва)?

Тагове:
0
C# Advanced 27/05/2018 20:27:19
AtanasovAtanas avatar AtanasovAtanas 414 Точки
Best Answer

Правилната стратегия (.NET Core) ли използваш?

1
andy94 avatar andy94 58 Точки

В advanced частта е само една C# code? А аз ги създавам на .NET Core може ли да е от това

0
27/05/2018 20:30:55
andy94 avatar andy94 58 Точки

Всъщност да създадох на .NET Framework и мина благодаря за насоките!

0
AtanasovAtanas avatar AtanasovAtanas 414 Точки

Поради някаква причина липсва стратегия за Core.

Пробвай следното:

var input = Console.ReadLine()
                .Split(' ');

 

0
willystyle avatar willystyle 2472 Точки

Понеже мисля  judge все още е на .NET Framework, а ти може би ползваш някои неща от .NET CORE, например  Split(" "), направи го Split(' '). Ако сплитваш по низ например ползвай Split(new[] {"abv"}) a не Split("abv"). Пробвай дали е това.

1
27/05/2018 20:35:10
andy94 avatar andy94 58 Точки

Да да благодаря ви смених сплита от " " [кавички] на ' ' [апострофи] и се оправи

0
27/05/2018 20:47:17
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.