Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

kiko144 avatar kiko144 795 Точки

За рекламните материали на СофтУни

Здравейте, колеги!

На този линк можете да намерите една формичка, където са изброени различни рекламни материали, които ще бъдат направени - тениски, магничета, тетрадки, раници и т.н. 

Ще се радваме да споделите, кои от тях намирате за полезни. Можете да предложите и нещо, което го няма в списъка!

Много ще се радваме на вашата помощ laughing

20
Въпроси за SoftUni 27/10/2014 19:02:17
daniel_tsonkov avatar daniel_tsonkov 32 Точки

Какво ще кажете за ръчни часовници както и стенни но с голям диаметър да се вижда от далече.

1
dmstoyanov avatar dmstoyanov 32 Точки

Няма да е лошо да се предлагат и термоси. Консуматорите на много чай(като мен) и кафе, доста биха им се зарадвали. 

5
25/09/2014 22:25:36
denitsa91 avatar denitsa91 1 Точки

Термосите биха били много полезни! Подкрепям това мнение. :)

1
petbaik avatar petbaik 15 Точки

Здревейте хора. Да не отварям нова тема нека да попитам тука. Видях, че на конференцията на СофУни е имало тениски и други от рекламните материали. Има ли в момента налични такива за продажба, както и откъде могат да се вземат, евентуално и ако някои знае примерни цени?  Благодаря ви. :)

1
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

На място в университета (в кафето), има част от материалите. Не знам какво е останало, например лепенките за лаптопи разбрах, че са свършили още на конфа. Има магнитчета за хладилник (безплатни), чаши (5 лв.), суитчъри (30 лв., малко тънки, не са баш за дълбоката зима), фланелки, ризки (и те около 20-30 лв бяха).

2
kiko144 avatar kiko144 795 Точки

Да обобщя малко. Като цяло колегата е прав за цените! Стикерите свършиха - има магнити, химикалки, които са безплатни.Както и:

Суичъри - 30лв

Тениски - 10лв (обикновенни)

Тениски с яка и тениски с дълъг ръкав - 15 лв.

Тетрадки - 4 лв (много готини с спирала - 100 л)

Чаши - 5 лв

 

3
petbaik avatar petbaik 15 Точки

А ако свършат дали ще има нови зареждания, защото ще мога да си взема чак когато дойда на приемния изпит през ноември.

0
acokapo avatar acokapo -2 Точки

Мисля че най-полезна ще бъде ФЛАШКА, на която може да си носим материалите!! Иначе и другите идеи са много интересни tongue-out

4
FunnyBunny avatar FunnyBunny 38 Точки

Аз ще се зарадвам на голям календар с уникален дизайн. Обикновените рекламни календари само с лого са супер скучни. Ако ще правите такъв, нека да е весел и пъстър, с лафове от СофтУни, за да ни насмива и мотивира всеки ден. laughing Иначе по-горе споменатите предложения също са готини и практични, ще влезнат в употреба.

5
beBoss avatar beBoss 507 Точки

Може ли да се качат снимки на всички направени неща до тук :)

7
27/10/2014 20:19:31
dimitar1024 avatar dimitar1024 12 Точки

Искам да попитам нещо относно тениските. Боята на надписите на тениските падат след първото пране. Проверих на етикате какво пише. Пише че максималната температура е 40 градуса и аз на толкова я пуснах. Какво да направя за да не падат тия букви? Замислям се дали изобщо да си купувам други дрехи от академията.

0
kiko144 avatar kiko144 795 Точки

За кои точно тениски става въпрос? Аз до сега, както и с колеги, с които съм говорил, не сме имали проблеми с щампите след пране (вече 4-то 5-то пране).

0
dimitar1024 avatar dimitar1024 12 Точки

за тези с якичката по 15лв

0
Ventsislav avatar Ventsislav 343 Точки

Ще е много хубаво ако се качат снимки на всички рекламни материали :)

2
Nexus avatar Nexus 119 Точки

Привет,

 

Предлагам Ви да направите online форма с възможност за покупка, или поръчка ( запазване ). 

Аз лично съм доста зарибен от Софтуни и бих си взел всичко, дори и да не ми трябва. 

В кафето често няма от даден продукт. Ако имах възможност да си купя online и да си ги взема като идвам щеше да е чудесно. 

Моля някой да даде насока как да се докопам :) до тениските с голямото лого с лаптоп отпред. 

Поздрави,

А.

2
Petya avatar Petya 2461 Точки

Здравей! Тениските, за които говориш, вече се изчерпаха, но ще поръчаме наново. Какво друго го няма в кафето?

0
S.Iliev avatar S.Iliev 47 Точки

Да повдигна малко темата.

 

Мислили ли сте варианта за Брандирани USB Memory Sticks (a.k.a флашки) -8ГБ, 16ГБ ?

 

И никъде не видях възможност за поръчка on-line. Съществува ли такова животно?

0
I2KGhost avatar I2KGhost 1 Точки

Аз също имам интерес за on-line поръчка, няма да е лошо да се помисли по въпроса. smile

0
31/03/2015 21:13:37
Al.Indjov avatar Al.Indjov 6 Точки

Здравейте ,

Тези които не са от София как могат да си ги закупят тези налични неща?

Имали някаква форма за online поръчка.

 

Поздрави

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.