Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

kiko144 avatar kiko144 795 Точки

За рекламните материали на СофтУни

Здравейте, колеги!

На този линк можете да намерите една формичка, където са изброени различни рекламни материали, които ще бъдат направени - тениски, магничета, тетрадки, раници и т.н. 

Ще се радваме да споделите, кои от тях намирате за полезни. Можете да предложите и нещо, което го няма в списъка!

Много ще се радваме на вашата помощ laughing

20
Въпроси за SoftUni 27/10/2014 19:02:17
jabalka avatar jabalka 960 Точки
Best Answer

Здравейте, колеги.

 

Имаме развитие по въпроса с раниците и чантите за лаптоп.

В кафето в СофтУни може да видите мострите, които сме взели и да видите вашият лаптоп побира ли се добре. Раниците и чантите ще бъдат изработвани по предварителна заявка.

 

Може би вече сте разбрали, че рекламните материали са готови. На бара в СофтУни може да намерите:

  • тениски
  • суичъри
  • тетрадки
  • чаши
  • магнитчета (безплатни)
  • лепенки се печатат в момента (също безплатни)
1
Matrix avatar Matrix 1092 Точки

Бях постнал в тази тема (https://softuni.bg/forum/questions/details/2586), но смятам, че ако добавя линк към нея и тук, по никакъв начин няма да навреди, а даже напротив... :)

Към гореизброените рекламни материали на SoftUni бих искал да добавя и няколко wallpapers, които да ви вдъхновяват и красят както вашия десктоп, така и вашия мобилен телефон. Надявам се да ви харесат!

EDIT: Понеже форумът прави някакви маймунджелъци, когато се опитам да му прикача линк към някой от неговите теми, и след време линка се чупи и ми хвърля грешка (404), давам ви линк и към блога ми, откъдето също можете да си дръпнете wallpaper-ите.

1
26/11/2014 12:03:59
slavpetroff avatar slavpetroff Trainer 155 Точки

Браво,колега !Много са добри wallpaper-ите.С удоволствие ще си ги нося :D :D

0
Tr00peR avatar Tr00peR 566 Точки

"Тетрадки със спирала и твърди корици - А3"

Това е доста голяма тетрадка :D

Да не става въпрос за А5?

 

 

3
15/09/2014 19:35:52
kiko144 avatar kiko144 795 Точки

Да, допуснали сме грешка, вече е оправена. Мерси за забележката.

0
15/09/2014 19:36:44
alexander.velchev avatar alexander.velchev 28 Точки

Раница за лаптоп искаааааааааааам ;333 ;дд

2
Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1550 Точки

Дебели ватирани суичери за зимата задълже! :D

16
bsdemon avatar bsdemon 348 Точки

За суичери, раници а и може за всичко да се покажат мостри за да се оцени.

3
kiko144 avatar kiko144 795 Точки

Анкетата е за да видим към какво има най-голям интерес. Това е първият етап - още нищо не е доуточнено.

0
bsdemon avatar bsdemon 348 Точки

Ами аз лично почти всико като идея ми хареса и съм го отментнал в анкетата.

1
rvmladenov avatar rvmladenov 293 Точки

Много ще се изкефа на една лепенка за лаптопа ми :)

... и една хубава фланелка с некое СофтУни човече или нещо подобно

... и една чашка за сутришното кафе :)

9
16/09/2014 09:32:37
cherokee avatar cherokee 146 Точки

Твърдо стоя и зад трите предложения.

1
petrovaliev95 avatar petrovaliev95 358 Точки

Лепенките за лаптоп мисля, че ги има в Софтуни. Попитай в офиса им.

6
atanas2d avatar atanas2d 59 Точки

Бих закупил задължително: тениска, чаша, магнитче за хладнилник.

99% бих купил: раница за лаптоп, суичър - зависи от цената. Но на 100% ги искам и петте неща!

1
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Значи, ако разбирам правилно, понеже прочетох "закупил", тези рекламни материали ще трябва да си ги КУПУВАМЕ, за да може впоследствие с тях, волно или неволно да рекламираме университета? :)

5
16/09/2014 14:45:41
atanas2d avatar atanas2d 59 Точки

Ами аз бих си ги закупил с кеф, да (до колкото мога отделя подобни средства). Защото бих си ги носил с удоволствие и защото според мен СофтУни го заслужава.

Ако ми ги подарят безплатно, естествено че няма да ги върна.

2
16/09/2014 15:30:07
kiko144 avatar kiko144 795 Точки

Качеството на всичко, ще е възможно най-доброто и поради това ще е малко по-скъпо, но пък удобно и практично. Неща като лепенки, химикалки и значки може и да се раздават, но неща като тениски, суичъри и раници няма как да се подаряват на всеки поради високата си стойност :) 

5
Yulia avatar Yulia 1346 Точки

... и календарчетаа ^^

5
bsdemon avatar bsdemon 348 Точки

 И големи календари.

3
tdsamardzhiev avatar tdsamardzhiev 77 Точки

Оф аз тагнах всички неща без 3 :D Реално, чаша, раница, поло тениска, суичър, значка с бисери и стикери за лаптоп бих си купил без изобщо да се замислям.

 

Edit:

Ааа, и магнитче, че сестра ми колекционира.

1
16/09/2014 18:24:45
Bosco avatar Bosco 3 Точки

А има ли вече изготвен дизайн за стикерите, или ще има нещо като конкурс и хората ще гласуват кой вид най им допада?

0
kiko144 avatar kiko144 795 Точки

В момента се изготвя дизайна :)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.