Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

kickstyl3 avatar kickstyl3 1 Точки

Въпрос относно онлайн приемен изпит

Добър вечер! Записан съм за Programming Basics with Python - април 2018 и скоро ще си платя таксата за изпита, който ще се проведе онлайн на 16 и 17 юни. Знам, че изпитът е с времетраене 4 часа и мога да се включа от 10 сутринта на избраният от мен ден и приключва в 10 вечерта на следващия ден. Въпросът ми е свързан с това, мога ли например да вляза в системата за 1 час и да изляза, като след това си продължа останалите 3 часа или ще трябва още като се включа да започна да решавам всичко наведнъж? Ако не мога да си излизам, ще мога ли през изпитното време да отида до тоалетна например, понеже знам, че ще трябва да съм с включена камера и може да бъде съмнително да ме няма за няколко минути? Благодаря предварително!

Тагове:
1
Programming Basics
ZhPetkov avatar ZhPetkov 45 Точки

Аз бях през април и нямаше нужда да включваме камери. Може би е нововъведение.

Веднъж влезеш ли, трябва да приключиш с изпита за 4 часа.

Успех!

0
TeodorStefanovPld avatar TeodorStefanovPld 1274 Точки

никои не ти гледа камери и тн :Д а за времето веднъж влезеш ли имаш 4 часа какво ще правиш през тях си е твоя работа.Но няма как да влезеш за 1 час и после за 2 часа и така както си го мислиш.А какво ще правиш по време на изпита си е твоя работа може да дремнеш да пиеш кафе просто имаш 4  астрономически часа за 6 задачи.Примерно влизаш в 12 имаш време до 16 след това и да искаш да решаваш файда няма :Д

А кои те е излъгал за камерата идея си нямам :Д 

0
Martin000 avatar Martin000 115 Точки

След като веднъж си влязъл след 4 часа изтича изпита  не можеш да го правиш с почивки.

0
29/05/2018 15:41:55
dkunev avatar dkunev SoftUni Team 512 Точки

Привет kickstyl3,

След като веднъж сте стартирали изпита, ще имате 4 часа без прекъсване. Няма да има камера, не се притеснявайте, нямаме такава практика :)

Поздрави,

2
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.