Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

jabalka avatar jabalka 960 Точки

СофтУни Велопаркинг - за събирането на наема

Здравейте, приятели :)

Може би вече всички знаете, че си имаме от месец велопаркинг :) Намира се на паркинга на сградата, в задния двор на бизнес центъра, срещу кабинката на охраната - пъровото паркомясто до трафопоста.

Знаете вече, че самата стойка е подарък от СофтУни. 

Наемът на паркомястото, обаче, се събира на доброволни начала от хората, които ползват паркинга. Много от вас вече се включиха в събирането на средствата за наема за първите три месеца.

Днес направих второто плащане на 60лв за наем - от днес до 14-ти октомври. В касичката останаха 50лв, които са недостатъчни за следващия месец.

Приканвам всички, които имат желание да продължим да имаме велопаркинг, да дарят средства за следващите три месеца. Ако съберем по 2лв/месец/човек би трябвало да можем да си платим наема.

Можете да ме намерите почти винаги в СофтУни или да ми пишете в скайп или фейсбуук, за да се намерим.

Това е. Ако имате въпроси, питайте ме!

п.п. Ето фактурката от днес:

 

5
Общи приказки 15/09/2014 20:14:44
Hristo_Penchev avatar Hristo_Penchev 389 Точки

Подкрепям ициативата и благодаря на Яна. Аз самият ползвам паркинга. Предлагам юсе пак да съберем по повече - примерно 5-10 лв. на човек. Така избягваме риска парите да не стигнат в случай, че по-малко хора се включат. А ако останат пари просто ще предплатим наема за повече време. Все пак Яна да предложи оптимална сума.

П.С. Извинявам се, ако има грешки. Ползвам кирилизатор.

2
jabalka avatar jabalka 960 Точки

Да ти кажа честно за сумата - не знам. Ако събираме по 2лв на месец трябва 30 души да се включат. Трудно ми е да кажа първите 170 лв от колко души се събраха, защото само 10-ина си оставиха имената, повече от половината средства са от анонимни дарители... Все пак си прав, че ако не участват 30 души на месец и увисваме :) Така че - оставям на вас да прецените през колко време какви средства да дарите. Аз мога при плащане на наем да давам отчет с какво разполагаме. След последния наем имахме 50лв в касичката, от тогава двама души са дали общо 16лв, значи сега имаме 66лв. 

Чувствайте се свободни и да ме питате като ме виждате на живо. И договора мога да ви покажа и т.н. :)

0
Hristo_Penchev avatar Hristo_Penchev 389 Точки

Според мен 10 е оптималната сума. Няма опасност да останем без средства и да не успеем да си платим наема а и наи-вероятно няма да затрудни никого дори да се даде наведнъж. Ако се съберат повече пари, ще има и занапред. Все пак ако някои иска, да предложи друга сума.

 

 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.