Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

lmhmid1 avatar lmhmid1 0 Точки

IntelliJ IDEA

Здравейте,

при инсталацията на IntelliJ IDEA ми дава, че трябва да я закупя или пробно за 30 дни. Нормално ли е това, не е ли напълно безплатна.

Благодаря предварително.

0
Programming Basics with Java
Jeliozver avatar Jeliozver 356 Точки

Community версията е безплатна. Ultimate версията има 30 дена пробен период.

0
02/06/2018 00:13:16
lmhmid1 avatar lmhmid1 0 Точки

Благодаря за бързият отговор. Дърпам я от даденият линк в курса, мисля че там пише Community и въпреки това ме пита 30 дена пробно или да я закупя. Един линк към безплатната версия би ми помогнал доста.

0
Jeliozver avatar Jeliozver 356 Точки

https://www.jetbrains.com/idea/download/download-thanks.html?platform=windows&code=IIC

0
lmhmid1 avatar lmhmid1 0 Точки

Благодаря, този път се получи. Още един въпрос при инсалирането на Java пакета за разработка избирам си за моята ОС но от кой номер по точно или няма значение: излизат ми в сайта Java SE Development Kit 8u171/ 8u172.....8u171 demos and samples download/ 8u172 demos and samples download.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.