Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

veselinsavov avatar veselinsavov 219 Точки

Java Basics Sept 2014 - Срок за проверяване на домашни ?

До кога е срока за проверяване на домашни ? Също ще помоля хората които проверяват домaмашни да отделят поне 5 минути... До сега коментарите които получих са "Нямам забележки !".... като аз си знам, че имам забележки в това домашно, да получа забележка за цялото домашно като забележката я има само в един или два от проблемите... коете ме кара да си мисля, че човека е отворил само този файл... Не сме в първи клас да си пишем " БРАВО! " и усмихнати човечeта...

1
Java Advanced 17/09/2014 14:12:32
a.angelov avatar a.angelov 1316 Точки

Хубаво е да си гледаш профила на курса - там доста ясно пише до кога е срока за проверка на домашните - 23/09/2014 23:59:00 :)

В контекста на втората част от поста ти - въпросът ти за срока за домашните стои малко не на място :)

 

ПС. Сега сериозно - едва ли ще успееш да промениш нещо с поста си - доста има изписано по въпроса с проверките на домашни тук във форума. Винаги ще има несериозни хора, които няма да проверяват качествено.

1
17/09/2014 14:17:00
veselinsavov avatar veselinsavov 219 Точки

@a.angelov, не бях обърнал внимание, че там го пише, мерси :) 

1
stanislav.bozhanov avatar stanislav.bozhanov 34 Точки

Амииии дано наистина е така, защото оценките за C# си ги получихме 2 дни преди крайния срок за оценяване на домашни, което беше странно при положение, че уж трябваше да влизат като фактор в оценката. Най-коректно ще е след 23ти вечерта да формират оценките и дано е така :))

0
niki.mihaylov avatar niki.mihaylov 4 Точки

А колко домашни от тема трябва да се оценят? Оцених 5 и още ми стои линкът "Оцени домашно".

0
salih1f1 avatar salih1f1 188 Точки

Доколкото знам три проверки които са оценени добре от човека който си оценил са достатъчни.

0
a.angelov avatar a.angelov 1316 Точки

При желание можеш да оцениш и по 10 домашни от тема :) Няма ограничение /може би само общия брой на домашните/ :)

А иначе за salih1f1 ти е отговорил, какъв е минимума за да получиш максимална оценка от ценяване на домашните.

1
niki.mihaylov avatar niki.mihaylov 4 Точки

Ох..., аз нямам време моите да си напиша, камо ли да оценя повече от 3  frown

0
stanislav.bozhanov avatar stanislav.bozhanov 34 Точки

Тоите домашни им свършват сроковете на 21ви. И имаш цели 48 часа да оцениш 12 домашни. Аз не виждам проблемът. Аз лично тези 12(4х3) домашни ги оцених точно за 3-4 часа плътно.

0
niki.mihaylov avatar niki.mihaylov 4 Точки

Да, наистина, за ТЕБ и аз не виждам проблема  smile   За твоето време си прав.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.