Професионална програма
Loading...
+ Нов въпрос
Jordan_Dobrev12 avatar Jordan_Dobrev12 334 Точки

Предстоящите промени в програмата на СофтУни

Някой знае какво предстой да се случи в програмата на СофтУни?

Промените само в Tech модула ли ще бъдат или ще има промяна и в Programming Basics и професионалните модули?

Знае ли се какво и кога да очакваме?

1
Въпроси за SoftUni
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5298 Точки
Best Answer

Промените не са драстични:

1) Tech module ще се реализира по-ефективно, на 4 езика едновременно. За първи път до момента ще може да учите Programming Fundamentals на езици като PHP, JavaScript и Java, не само на C#.

2) Предстои промяна в преподавателите. Ще преподават топ имена от индустрията, много сериозни специалисти, някои с над 15 години опит и с огромен междунероден опит.

По същина нямаме значителни промени в обхвата и методиката на обученията.

Ще обявим "СофтУни 4.0" скоро, с мащабна кампания.

Наков

2
TeodorStefanovPld avatar TeodorStefanovPld 1278 Точки

засега единственото инфо че ще са от есента.Предполагам след почивката от 12 до 20 август може би тогава ще ги обяват :Д доста хора чакаме с интерес да  ги видим.

1
dkunev avatar dkunev SoftUni Team Moderator Forum Admin 512 Точки

Привет Jordan_Dobrev12,

Ще има промяна в програмата и модела само в Tech Module, в Programming Basics промените вече текат, но не са толкова драстични. Относно професионалните модули няма да има промени.

Поздрави,

1
Vincent avatar Vincent 11 Точки

Здравейте,

Поздравления за ъпдейта на Tech Modul-a. Лично аз го карах на Java и ми беше доста трудно да превключвам от лекциите на C# към Java. 

Тъй като зимата не си взех изпита за Tech Modul-a искам да се явя сега (Казаха ми че има изпит в края на декември). Интересува ме дали типа на задачите и формата на самия изпит ще бъде както до момента.

0