Loading...
fakoneto avatar fakoneto 2 Точки

Изпит 1-ви юли

Здравейте,

Поради ред причини няма да имам възможност да се явя на изпита Programming Fundamentals. Това като не взет изпит ли ще се води или може да се явя направо на поправка?

Лек ден!

Тагове:
1
Programming Fundamentals
dkunev avatar dkunev SoftUni Team 512 Точки
Best Answer

Привет fakoneto,

Може да се явите на поправителен/повишителен изпит на 27- ми август. За всяка поправката се заплаща такса от 20 лв. Изпитът ще се води невзет, но след като го положите успешно всичко ще е наред. Ако и тогава не преминете изпита с успешна или неудовлетворяваща оценка, може да се явявате на поправките на всяко следващо издание на Programming Fundamentals, отново срещу такса от 20 лв.

0
grozdan1 avatar grozdan1 -1 Точки

Ако не вземеш изпита по PF на 27 август, но си взел  Software Technologies после може да се запише следващ модул JS Core.

Благодаря Предварително.

-1
dkunev avatar dkunev SoftUni Team 512 Точки

Привет grozdan1 ,

Programming Fundamentals е задължителен за продължаване напред към професионален модул. Software Technologies е задължителен за издаването на диплома. Тоест може запишете Js Core, само ако сте преминали успешно(с оценка над 3.00) Programming Fundamentals, а не Software Technologies. Той може да бъде изкаран дори и накрая на обучението Ви, с идеята да издадем диплома.

Поздрави,

1
rossonero avatar rossonero 75 Точки

За да се явиш на поправката на изпита трябва да платиш 20 лв.

 

0
TeodorStefanovPld avatar TeodorStefanovPld 1274 Точки

води ти се невзет нямаш точки нищо и после както е казал колегата плащаш 20 лева и нп за поправката единствената разлика е че ако ти се наложи да ходиш на други поправки след това няма да ти важат бонусите от домашните и активноста,те важат само за редовния изпит и редовната поправка.

1
KaloyanGangov avatar KaloyanGangov 15 Точки

По същата тема за изпита, искам да попитам дали няма опция да се явим онлайн? Това беше много удобно за приемния изпит. 

0
TeodorStefanovPld avatar TeodorStefanovPld 1274 Точки

не само приемния е онлайн всички други изпити пътуваме :Д до София и сграда на софтуни.Те приемния от тази година го направиха онлайн иначе преди и за него пътувахме :Д

0
27/06/2018 13:50:44
todor0912 avatar todor0912 35 Точки

Поправката е на 27 август пак по същото време от 9 часа , мисля че бонусите там не важът но се плаща 20 лв , поради причината която е да не идва всеки втори срещнат ! Успех :) 

0
TeodorStefanovPld avatar TeodorStefanovPld 1274 Точки

важат само за  редовната поправка.Ако не си взел или не си бил на изпита и отидеш на официалната поправка след това,но ако изпита е на 1 юли поправката чак на 27 август това е малко далечно или са я направили и след software technologies? Сега наскоро март месец на редовния изпит имах проблем с VS и не можах да си взема oop basic изпита. Отидох на поправката и всичко беше ок, и бонусите ми важаха ако бях отишъл на  на следващата след официалната поправка за курса нямаше да важат. Коментирахме го с колеги които също се явяваха и питахме и ректорите на курса ни.

1
27/06/2018 17:26:56
todor0912 avatar todor0912 35 Точки

 Благодаря за информацията колега ! това със VS понякога е много нервиращо като крашва особенно на изпит !  Успех ! :) 

0
TeodorStefanovPld avatar TeodorStefanovPld 1274 Точки

ами тои не ми крашваше. Просто един път не му сложих последния ъпдейт и сгреших от 7 изпита 6 са ми били на VS урока беше винаги ходи с последните updates. Но все някога трябваше да се случи и това,така или иначе въпроса беше само че се разкарвах допълнително не самия изпит.

0
AlexTasev avatar AlexTasev 65 Точки

Ако е вярно, че бонусите важат и за поправката, това е супер.

Бях разбрал, че отпадат и се признават само на първо явяване.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.