Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

archlicher avatar archlicher 32 Точки

[Judge] Java Basics - Judge is toying with me

Judge ми казва, че е възникнала "Грешка при компилиране" със следното съобщение:

Compiled file is missing. Compiler output: c:\Windows\Temp\tmp513A.tmp(1,1): error CS0116: A namespace cannot directly contain members such as fields or methods

Какво съм сбъркал?

Благодаря предварително!
Тагове:
0
Java Advanced 19/09/2014 21:50:58
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

Виж какъв език е зададен. В момента решавам задачи по джава и на няколко пъти ме бъзика Judge-a, защото по подразбиране е сложено C# Code... Точно с тази грешка.

1
archlicher avatar archlicher 32 Точки

Изобщо не съм и мислил, че трябва да го гледам на какъв език е поставено. Оправих се, благодаря!

0
mihayloff14 avatar mihayloff14 824 Точки

Мисля, че в последните няколко минути има някакъв проблем със сървърите, тъй като аз също имах проблем. Събмитвам едно и също решение 2 пъти в различно време и единия път времето на изпълнение беше 0.470, а другия път - 0.033. 

 

Coincidence?? Don't think so laughing

0
19/09/2014 16:59:59
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

Да, преди малко и на мен ми се случи нещо подобно, изгърмя ми един тест с лимит време, след няколко секунди при събмитване на същия код получих 100 като бях доста далече от ограничението за време.

Случва се често с джавата, аз затова питах Ангел дали има опасност това да ни се случва на изпита - той каза, че не, сървъра щял да компенсира натовареността и да смята правилно колко време му е отнела дадена операция. Докато при practice се случвало редовно.

0
archlicher avatar archlicher 32 Точки

FYI: във втория примерен input/output на задача 4 от 27 май 2014, първите две поръчки са на един ред. 

0
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

^ Така е, аз просто добавих нов ред след това и няма проблеми с реалните тестове, просто е леко развалено форматирането на документа със задачата.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.