Loading...
f1mp3r avatar f1mp3r 35 Точки

Проблем с WiFi Router TP-Link

Днес ми прекараха интернет и на компютъра който е свързан с кабел има нормално интернет. На моя лаптоп също имам нормален сигнал , но когато един приятел иска да е свърже, свързва се за 1-2 минути (макс) и после изписва Limited Access на всички свързани към рутера (освен на свързания с кабел компютър) и не се оправя до рестартирането му.
Той е с Win 8;
Рутера е TP-Link
150M Wireless Lite N Router
Model No. TL-WR740N / TL-WR740ND

Тагове:
0
Общи приказки
aslv1 avatar aslv1 304 Точки

А освен, че изписва Limited Access, самият интернет спира ли?

Защото, ако си има интернет, не би трябвало да те тревожи нищо :)

Ето една подобна тема - https://softuni.bg/forum/questions/details/2059

0
f1mp3r avatar f1mp3r 35 Точки

Няма интернет. След малко ще пробвам нещата които пише в другата тема. 

0
blocker1 avatar blocker1 0 Точки

Okay! That's a great help. Thanks a lot. Even you may visit the site guide. It might help you.

 

 

0
18/11/2019 15:17:17
HPetrov avatar HPetrov 822 Точки

Аз имах подобен проблем само, че единствено когато се свържа от мобилно устройство. Интересното беше, че късно вечер по се държи връзката и не пада чак толкова лесно но през деня отварям Google Play и припада. Реших си проблема като обнових просто firmware-а на рутера и го пренастроих, че се бяха рестартирали настройките към default. От тогава никакъв проблем нямам.

0
Achev avatar Achev 53 Точки

Пробвал ли си с друга машина, освен тази на твоя приятел? Понякога и wi-fi картите не струват. Като например Intel 7260 (потърси в Google и сам ще разбереш).

0
f1mp3r avatar f1mp3r 35 Точки

От моя лаптоп Asus K55VD се свързвам нормално. Неговия е ASUS ROG G550.

0
Mkey5 avatar Mkey5 16 Точки

Имах подобен проблем , оказа се ,че рутерът ми е проблема. При мен ставаше дума за 3 настолни компютъра. Помислих ,че е от Wi-Fi адапротите , но всичко се оправи щом взех нов рутер. Машинка е все пак и те си имат опраделен "живот", след което си плаче за нов :) 

0
f1mp3r avatar f1mp3r 35 Точки

Рутера ми го сложиха 6 часа по рано, когато ми прекарваха интернет - чисто нов е.

0
RosenKrumov avatar RosenKrumov 203 Точки

Аз имах същия проблем. По-горе един колега ти е дал линк към темата ми. Да ти кажа аз просто звъннах на доставчика и от там ми казаха да си update-на драйверите на мрежовата карта (При мен проблема беше, че когато изключа wi-fi от лаптопа, понеже съм с 8.1 и става доста бързо само с едо кликване, се оправяше отново за едни 4-5 минути.). И проблема се оправи, така че ако имаш интернет при рестартиране на wi-fi (рестартиране на мрежовата карта един вид) - може би това е твоя проблем.

1
21/09/2014 20:24:08
f1mp3r avatar f1mp3r 35 Точки

Лаптопът който прекъсва нета е с инсталиран лицензиран windows 8.1 от преди 1 седмица. Не мисля, че проблема са драйверите.

0
RosenKrumov avatar RosenKrumov 203 Точки

И аз съм с лицензиран 8.1, който ми се update-ва през седмица и пак ми бяха остарели. Понякога драйверите на лаптопа са по-добри от тези, които ти дава 8.1. Но както си решиш.

1
ivailoindjov avatar ivailoindjov 20 Точки

Колега f1mp3r това дали е лицензиран и от кога е windows-а няма общо с това дали ще работят драйверите или не. Колегата RosenKrumov ти дава много точен съвет - провери сайта на производителя, намери твоя модел и си свали и инсталирай драйверите сам, защото тези, които Windows Update ти сваля, невинаги са актуални - казвам ти го от опит с чисто нов HP лаптоп с предварително инсталиран и лицензиран windows но драйвери от 2012 година за видеокарта, мрежа и звук :)

0
22/09/2014 10:54:20
benjaminhyne avatar benjaminhyne 1 Точки

CAN-Bus channel uphold CiA suggested an assortment of standard baud rate and client characterized baud rate, the scope of 2.5Kbps~1Mbps. CAN485 interface converter gives three kinds of information change: straightforward transformation, encryption change and Modbus convention transformation.

Ethernet Modules

Its outside structure underpins DIN-Rail mounting and Wall mounting, which is advantageous for building application.

0
mysqldump avatar mysqldump 0 Точки

In MySQL eight.0, the mysql schema is taken into  mysqldump limit number of results   consideration a device schema that can not be dropped by means of stop users. If --add-drop-database is used with --all-databases or with --databases wherein the list of schemas to be dumped consists of mysql, the sell off file carries a DROP DATABASE `mysql` declaration that reasons an error when the unload record is reloaded.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.