Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Fifoza avatar Fifoza 1 Точки

Настройване на Visual Studio Code - препоръчайте добавки за JS, HTML, CSS

Здравейте.

 

Моля, препоръчайте ми какви добавки да си дръпна за оптимизиране на VSC, защото виждам че са безкрайно много и не ми се иска да задръствам програмата излишно. Основно го ползвам за JS, HTML и CSS ( засега ).

 

Благодаря предварително.

 

 

 

Ако темата е за друг раздел, моля да ме извините и да я преместите.

0
Web Basics
arcsales avatar arcsales 3 Точки

Не знам до колко ще са ти полезни, но ето някой, които на мен ми вършат работа за курсовете:

open in browser
Path Intellisense
Code Runner
Color Picker for VS Code
CSS Formatter
Debugger for Chrome
IntelliSense for CSS class names in HTML
Node.js Extension Pack

1
Fifoza avatar Fifoza 1 Точки

Благодаря ти, ще ги сложа, все ще са от полза :)

 

 

Между другото аз си дръпнах някои, даже едно "Разкрасяване на JS", ама то такава грозна работа, като моето писане в този начален етап, не подлежи сигурно на разкрасяване  :)))  и не го виждам дали работи.

0
oggy555 avatar oggy555 19 Точки

Здравейте,

JS: май всичко работи out-of-the-box

За останалото според форума и документацията на VS Code:

име (пълно име) автор
C# (ms-vscode.csharp) Microsoft -- от предишния курс
HTML CSS Support (ecmel.vscode-html-css) ecmel
Code Runner (formulahendry.code-runner) Jun Han
IntelliSense for CSS class names in HTML (zignd.html-css-class-completion) Zignd
PHP IntelliSense (felixfbecker.php-intellisense) Felix Becker
PHP Debug (felixfbecker.php-debug) Felix Becker


 

1
Fifoza avatar Fifoza 1 Точки

Благодаря ви.

 

 

 

0
Fifoza avatar Fifoza 1 Точки

Благодаря!

0
Fifoza avatar Fifoza 1 Точки

Здравейте пак.

 

Съществува ли плъгин за VSC, с който да можем двама колеги да работим съвместно по един и същи проект? / pear-programing plugin /

0
Jeliozver avatar Jeliozver 356 Точки

Има си вграден плъгин за Git Source Control. Правите repo и работите по проекта заедно.

Това е списъка плъгините, които аз ползвам за работа с JS (чист, React, Angular). Ако ти трябва intellisense за повечето библиотеки идва като инсталираш @types-името от npm https://www.npmjs.com/~types

За HTML и CSS като цяло emmet е най-полезното, а той е вграден.

https://i.imgur.com/ilHXCO2.png

1
WaLkZ avatar WaLkZ 9 Точки

Auto Rename Tag
Image preview

JavaScript (ES6) code snippets

Node Exec

Quokka.js

JavaScript Booster
Mocha sidebar
Regex Previewer

 

Още интересни неща можеш да намериш тук https://vscodecandothat.com/

0
08/06/2019 19:07:35
Fifoza avatar Fifoza 1 Точки

Мерси!!

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.