Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

MinchoDzhagalov avatar MinchoDzhagalov 33 Точки

"Невалиден формат на имейла"

На последната тиймуърк лекция Ангел ни показа как можем да си разделим имейл адреса на лейбъли и чрез различни филтри да отделяме и подреждаме пощата си, но когато пробвах да си сменя имейла тук ми каза, че форматът не е валиден. Най-вероятно не признава "+"-а след името ми, с който указвам зададения от мен филтър.

Тагове:
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

Това с плюса се прави, за да може да виждаш откъде получаваш имейли. Например, регистрираш се в някакъв сайт, но в условията на регистрация казват, че може да ти пращат спамче от някакви техни партньори. Слагаш си имейла с плюс и нещо друго и като дойде имейл от непознат подател може да видиш откъде всъщност идва. В случая със СофтУни всеки имейл, който получаваш от тях, е от подател Software University и малко се губи смисъла да слагаш такива филтри. Зависи коя поща ползваш, в твоя случай може в самата поща да си създадеш филтър и да слагаш етикети на имейлите от даден подател, например СофтУни.

Това не пречи разбира се да се позволи на потребителите на сайта да си слагат имейлите в този формат. Един тъп въпрос обаче - отъде се редактира имейла? Не го виждам в секцията Редактиране на профила.

 

0
MinchoDzhagalov avatar MinchoDzhagalov 33 Точки

Идеята ми е да си отделя всички имейли от СофтУни в друг лейбъл, за да не са всички накуп в инбокса. По принцип и това, което ти казваш е вариант, да ги филтрирам по "From", но видях, че имам такива и от на Наков имейла, свързани с университета, така че няма да се получи така. А имейла се редактира от "Управление на акаунта".

0
coolastro avatar coolastro 5 Точки


636 angel number Thank you for sharing this information with us in a simple language I'm also a blogger and write meaningful content. I got this inspiration of writing through blogs posts like this website.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.