Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

emiliyan.stoilov avatar emiliyan.stoilov 1 Точки

Помощ с Java 10

Здравейте ! 

Опитвам се да подкарам Java 10. В момента съм на 8-ма версия. Инсталирах си 10, но след като в Project SDK посоча папката jdk.10.0.1 ми изписва "The selected directory is not a valid home for JDK". Някой ако е имал същия проблем нека да pls :) Благодаря предварително !

Тагове:
0
Java Advanced
Ivaylo92 avatar Ivaylo92 2 Точки

Здравей, аз имах подобен проблем. До колкото разбрах в java10 има допълнителни функции, които се разминаваха с вече настроения компилатор. Върнах се на 8. Не съм достатъчно компетентен, за да променям настройките, но ще ми е интересно, ако някой такъв се изкаже по темата.

0
emiliyan.stoilov avatar emiliyan.stoilov 1 Точки

Направих update на Intellij Idea. Бях с версия 2017 год и затова не тръгна. След толкова опити, инсталации, триене и главоболия мисля, че мога да помогна на всеки, сблъскал се с моя проблем. Пробвай първо и ти да си обновиш версията. Успех !!

0
Ivaylo92 avatar Ivaylo92 2 Точки

С най-новата версия на Intellij съм. Ще пробвам отново да подкарам 10-ката.

0
emiliyan.stoilov avatar emiliyan.stoilov 1 Точки

А посочил ли си path към системните настройки на windows?

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.