Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

cvet_yordanova avatar cvet_yordanova 2 Точки

Проблем с инсталирането на Angular/React и каквото и да е през л******я npm

Здравейте, имам ОГРОМЕН проблем с npm. Не мога да инсталирам каквото и да е и нямам идея какъв е проблема. Ако напиша npm install -g @angular/cli то зависва с часове и до там. Ако инсталирам React, то отново тръгва 2 секунди и отново просто забива. Абсолютно нищо не мога да започна да уча. Пробвах първите неща, които излизат в интернет да отворя командния промпт като администратор и там някакви други глупости ..без абсолютно никакъв успех. НАИСТИНА МОЛЯ НЯКОЙ ДА СЕ НАВИЕ ДА МИ ПОМОГНЕ. Писах на СофтУни ако може някой ментор, който повече разбира, да се пробва, но те ме пратиха тука ..малко оправяй се сама се почувствах, но аз нямам идея какво трябва да бутам ..и за това се надявам някой тука да се трогне. Ужасно е да искаш да научиш нещо, а просто да не може да започнеш  месеци наред, защото не можеш да го подкараш ............................................................

Тагове:
-1
Module: JS Web
TeodorStefanovPld avatar TeodorStefanovPld 1274 Точки

https://github.com/npm/npm/issues/13729 без да printscreen-неш грешката която ти дава няма какво да направим.

общо взето основните проблеми се появяват ако firewall-a ти блокира node.ls виж си настройките на компютъра или и самия node.js да е счупил но хората в тоя линк предлагат различни решения на проблема.С информацията която си дала толкова.Ако е дава по-конкретна грешка може да се търси по точно решение вече.

0
cvet_yordanova avatar cvet_yordanova 2 Точки

След половин година псуване ..инсталирах Angular: дано спестя на някой нервите:

      - отваряте командния промт и пишете 

echo %TEMP%

ако излезат два пътя като тези , разделени с точка и запетая C:\Users\\AppData\Local\Temp;C:\xampp\php това може да е проблема

пишете в cmd-то:

SET TEMP="пътя след първата точка и запетая който ви излезе"

това беше проблема при мен ..предполагам, че тези пътища сама може да съм ги омазала, но тей става като си начинаещ, който се учи :)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.