Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

busternr avatar busternr 0 Точки

Мнения за "Висше Училище по Телекомуникации и Пощи"

Здравейте, завърших ТУЕС тази година, плановете ми са да работя от сега в индустрията и се колебая между този универститет ВУТП или ТУ(вече съм приет). Някой, който учи в този университет може ли да даде мнение за нивото на преподаване,  признават ли дипломата после на интервюта и тн., интересува ме по-специфично за специалностите: "Софтуерно Проектиране" и "Информационни технологии".

0
Общи приказки 11/07/2018 12:27:35
CremaDory avatar CremaDory 39 Точки

Здравей , колега . Коя специалност си  избрал  във ВУТП ? Аз съм в момента 2-ри за 3-ти курс специалност "Компютърно администриране на софтуерни приложения" но имах и общи занаятия с колегите от  СП и съм доволна от обучението ,имаме доста практически занаятия .

Семестриалните такси са на прилична цена ,вместо да заплатиш 1 курс в частна академия ,получаваш няколко такива. Относно обучението, има лектори от HP и Оракъл и обясняват доста добре материала.Ако искаш да учиш да работиш и да се развиваш ,няма значение къде запишеш, защото горе долу нивото на преподаване в  БГ университетите е еднакво .

За техническия университет съм чувала че се учат доста остарели технологии ,но това е само слух и не мога да го потвърдя. Хубаво е да разгледаш учебните планове и на двата университета ,и сам да прецениш къде  и какво да запишеш.

Относно интервютата,сериозните фирми гледат какво можеш а не каква хартийка имаш.Добре е да имаш и тапия обаче ,защото без такава трудно или почти невъзможно ще се издигнеш до висока позиция.

0
Evans avatar Evans 11 Точки

Здравей, какво реши? Би ли споделил мнение? 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.