Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

TeodorStefanovPld avatar TeodorStefanovPld 1274 Точки

и защо? мързи те да четеш? microservices са еднакви за всички технологии дали е в azure  .net просто си разбиваш  програмата на малки части да комуникират помежду си. Дори има спор какво и как. докер същата история като има и алтернативи като Kubernetes и тн  и тн. Ще има едно събитие в софтуни скоро там ще има лекция за microservices реален опит и проект в azure и .net готина е ако ти е интересно може да я посетиш,аз я слушах вече на sql saturday-a. Но курс с такива специфики трудно. Я има 10 човека които искат подобен курс като теб я не. Четене  и google му е майката.

-1
nandonov avatar nandonov 15 Точки

Няма да е зле ако неможете да отговорите по позитивен и констриктивен начин да не коментирате. Повечето сме тук за да научим нещо, не мисля че ще мога да извлека някаква поука от коментара по-горе.

Аз съм се записал за курса “DevOps Basics", доста от основите може да се научат във този курс. Има и второ ниво където може да се задълбочи със консепти като к8s.

Ще се радвам да има повече лекций за DevOps, аз лично бих се записал на всичките.

Лек ден!

0
TeodorStefanovPld avatar TeodorStefanovPld 1274 Точки

тоя коментар, в абсолютно безмислен и съм подсказал на човека кое и какво е. Сорри че ви го казвам ама ако чакате всичко да ви е наготово и синтезирано никога няма да стане. Преди да искате лекции обучения за нещо е добре да прочетете нещо по темите. На човека съм му подсказал кое какво или искате и линкове? Да не говорим че тои пита за design patterns и архитектури ? та като си говорим за безмислени коментари твоя е дори по-зле от моя :Д

-1
nandonov avatar nandonov 15 Точки

Коментара ми може да не е пълен, може даже да е напъно неадекватен, но пък не е надменен и негативен като твоя. Лек ден!

0
nandonov avatar nandonov 15 Точки

Здравей колега, кой от аспектите те интересува конкретно, контейнерите или спринг?

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.