Loading...
chrisBG69 avatar chrisBG69 29 Точки

Проблем с датата в динамичния блог

В блога датата ми излиза така: Sat Jul 14 2018 13:10:04 GMT+0300 (FLE Daylight Time) , как да се форматира това да изкарва по-малко, само дата и час? Гледам в article модела следната функция:

date: {
    type: Sequelize.DATE,
    allowNull: false,
    required: true,
    defaultValue: Sequelize.NOW,
},

В  hbs файловете това май се взима с хендълбарс така:

{{this.date}}
Тагове:
0
Софтуерни технологии 18/07/2018 13:53:31
prohause avatar prohause 356 Точки

Пробвай така: {{formatDate date}}

0
chrisBG69 avatar chrisBG69 29 Точки
Error: \JS-Blog-design\views\article\details.hbs: Missing helper: "formatDate"
0
prohause avatar prohause 356 Точки

Оф то без хелпърите не ставаше. Ако напишете {{this.date.toLocaleString()}}

0
18/07/2018 14:31:12
chrisBG69 avatar chrisBG69 29 Точки

Абе не става и така, Parse Error, явно тука е хватката, но не знам как да се форматира:

date: {
    type: Sequelize.DATE,
    allowNull: false,
    required: true,
    defaultValue: Sequelize.NOW,
},
0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.