Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Hristo_Penchev avatar Hristo_Penchev 389 Точки

[Team Building] Java Basics - Afterparty

Колеги, по повод приклюването на първия ни обучителен курс - Java Basics, предлагам да организираме тим билдинг под формата на акохолна злоупотреба за Випуск 2 на Софтуни. Разбира се, колегите от Випуск 1 и администрацията са добре дошли да се присъединят. Като добър вариант ми се вижда сряда, понеже нямаме лекции на другия ден. Като място предлагам някоя дискотека или бар в Студентски, но нека конкретно да предложат хората по-запознати със заведенията.

Има ли навити за подобно меропрятие? Очаквам предложения.

Тагове:
7
Events 22/09/2014 15:29:18
lulzSe avatar lulzSe 6 Точки

Много програмисти, малко пияници. Аз съм в играта  +1. Слаб Team Building ---> слаб Team Project HTML

0
mihayloff14 avatar mihayloff14 824 Точки

И аз съм навит стига да успеем да се организираме laughing

0
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

Студентски ми е идеално. Вече за място каквото предложите, нямам претенции. Предпочитам да е бар/кръчма пред дискотека.

0
victoria.valkova avatar victoria.valkova 18 Точки

На курс до 22:30 и живея на центъра :(
Дано следващия път успея

0
Hristo_Penchev avatar Hristo_Penchev 389 Точки

Е след курса направо автобус/такси до Студентски и се включваш в купона. 

0
verito898 avatar verito898 265 Точки

Имам желание , но за съжаление вероятно няма да мога ,най-вече заради пътя и разстоянията .Приятно изкарване все пак :))

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.