Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

vkutov avatar vkutov 57 Точки

Транспорт до Балчик (SoftUni Camp 2018)

Здравейте , нкой има ли две свободни места в колата си за 13-14 август и /или 1 за след три дена. Разбира се ще поделим разходите.  Благодар предварително!

Тагове:
1
Events 10/08/2018 12:09:08
Denis1312 avatar Denis1312 5 Точки

Здравей , мисля че ти си от моя курс (Software Technology). Предполагам , че ще ходиш на кемпа и за това бих искал да те помоля нещо.

Аз и мой приятел от курса много бихме искали да дойдем на кемпа , но за съжаление нямаме навършени 18 години , а без придружител няма как да ни допуснат.

Би ли ти представлявало проблем ако просто се подпишеш на една декларация ?

 

 

 

Поздрави,

Денис.

0
TeodorStefanovPld avatar TeodorStefanovPld 1274 Точки

 И аз щях да пускам подобна тема. Аз ще пътувам от Пловдив евентуално мога да взима 3ма човека в колата или да съм с някой дрег все ми е едно но да карам сам ми се вижда малко безмислено.

За предните години знам че са се организирали хората с помоща на софтуни но ако ще е в последния момент е малко криво.

Иначе доколкото знам годините не са фатални за кампа вече питаха е в една тема и админ отговори че няма проблем.

 

1
Denis1312 avatar Denis1312 5 Точки

Би ли ми изпратил линк към темата ?

 

Аз говорих със СофтУни на рецепция и те ме увериха , че няма как без придружител да се случат нещата...

0
vkutov avatar vkutov 57 Точки

Благодаря за предложението Кога като час и дата ще пътуваш, Теодор?

0
EricDraven avatar EricDraven 275 Точки

на всички записани и платили би трябвало да са ви пратили мейл с линк към една таблица в която се организира споделеното пътуване, и аз тръгвам от Пловдив, но моята кола вече се напълни

1
TeodorStefanovPld avatar TeodorStefanovPld 1274 Точки

чак сега видях нямам навика да си гледам пощите че само спам да бяха пуснали едно съобщение в сайта поне за курсове и какво ли не спамят постоянно. 

0
vkutov avatar vkutov 57 Точки

Много  ви благодаря и на двамата

0
KeepCoding avatar KeepCoding 554 Точки

Тези, които нямат транспорт и местата в екселската таблица са запълнени, какво да правят? Гледам че има един човек със свободни места, който тръгва от София, но той ще се връща на 14-ти, а аз съм записал до 17-ти.

0
vkutov avatar vkutov 57 Точки

Супер, намерих. Всичко най-хубаво!

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.