Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Nlzlatkov avatar Nlzlatkov 0 Точки

Programming Basics live stream

Здравейте приятели!

Някакъв проблем с live stream за курса Programming Basics от 01.09 ли има? Не можах да видя къде е бутона. Видях, във форума, че е имало такъв проблем и преди, та за това повдигам въпроса?

Radoslav02 avatar Radoslav02 1 Точки

И аз не виждам бутон!

 

0
ivanpavlov8 avatar ivanpavlov8 0 Точки

Няма такъв бутон!

0
Dimi79 avatar Dimi79 0 Точки

Явно при всички ни е този проблем. Дори не мога да отворя страницата с обучението.

0
allowsignon avatar allowsignon 1 Точки

Добро утро, колега и аз имам същия проблем като твоя, най-вероятно има действително някакъв проблем. Ще го погледнат скоро най-вероятно.

 

Поздрави,

Иван

0
Nlzlatkov avatar Nlzlatkov 0 Точки

Надявам се. Това е най-близкото до реалната среда за тези, които по една или друга причина са избрали дистанционната форма.

0
Nlzlatkov avatar Nlzlatkov 0 Точки

А само на мен ли ми насича stream-a?

0
ZdravkoDanailov avatar ZdravkoDanailov 1 Точки

Как да ми насича стрийма, като изобщо не мога да го отворя....

 

0
navis01 avatar navis01 1 Точки

И аз не откривам никъде бутон ''Live''. 

 

0
mihailgalev avatar mihailgalev 1 Точки

Аз не мога въобще да отворя страницата на курса, не знам за вас колеги.

0
petardob avatar petardob 2 Точки

Когато опитам да пусна live stream - а ми дава HTTP 500 error на мен

0
Wickedlolz avatar Wickedlolz 0 Точки

Същия проблем и при мен, надявам се да се оправи 

0
ZdravkoDanailov avatar ZdravkoDanailov 1 Точки

Здрасти.

Имам проблем със стрийма, отжаря ми празен прозорец

0
RumenStefanov avatar RumenStefanov 0 Точки

И при мен е така, сигурно има нещо..

0
ZdravkoDanailov avatar ZdravkoDanailov 1 Точки

Ясно ами значи ще чакаме и ще видим ;)

0
ZdravkoDanailov avatar ZdravkoDanailov 1 Точки

A има ли значение кое от трите да избера? Не че ги отваря но все пак на трите пише едно и също.

0
jorkaev avatar jorkaev 5 Точки

Явно сме твърде много маймуни на клона и сърварите не могат да ни смогнат. Търпеливо чакаме или глдаме утре ;)

0
nevena1 avatar nevena1 1 Точки

На мен току що ми изписа, че за да пусна live stream-a трябва да е платена таксата за изпита.

0
01/09/2018 14:22:19
petardob avatar petardob 2 Точки

вече работи

1
mtenev avatar mtenev 149 Точки

NlzlatkovRadoslav02ivanpavlov8Dimi79allowsignonZdravkoDanailovMiroMusTsvetomirSlavkovnavis01mihailgalevpetardobWickedlolzRumenStefanovjorkaevnevena1petardob,

Здравейте колеги и добре дошли във форума на СофтУни! 🎓

█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█
█░░╦─╦╔╗╦─╔╗╔╗╔╦╗╔╗░░█
█░░║║║╠─║─║─║║║║║╠─░░█
█░░╚╩╝╚╝╚╝╚╝╚╝╩─╩╚╝░░█
█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█

 

Имахме технически затруднения, които вече са отстранени. Разбира се, както след всяка една лекция, ще можете да намерите видеото от лекцията в профила на курса. То ще бъде качено най-късно утре до обяд и така ще можете да наваксате с изпуснатото.

 

Извиняваме се за причинените неудобства и благодарим за бързата реакция от Ваша страна.

Оставаме на разположение. 💯

 

Пожелаваме Ви много успехи, нови знания и постижения, положителни емоции и безброй много незабравими моменти с нас! ❤️

 

С уважение,

Екипът на СофтУни

 

0
01/09/2018 17:20:00
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.