Професионална програма
Loading...
+ Нов въпрос
Pretorian avatar Pretorian 1 Точки

Книги - Основи/принципи на програмирането c# (Светлин Наков)

Здравейте,

От Светлин Наков намерих две книги. Едната е Основи на програмирането със C# (за която споменаха на първата лекция за programming basics) и Принципи на програмирането със C#. Каква е разликата м/у тях? До колкото виждам и двете са за напълно начинаещи.

Благодаря.

Тагове:
1
Programming Basics
Martin000 avatar Martin000 115 Точки
Best Answer

Здравей, ако ги отвориш ще видиш разликата, едната покрива материала само от курса programing basics, а другата материала на programing basics, technologies fundamentals и материала, който се изучава в професионалния модул със c#.

3
05/09/2018 18:49:57
Petya_koleva avatar Petya_koleva 104 Точки

Здравейте! Може ли да ми кажете от къде намерихте книгата. Благодаря!

0
willystyle avatar willystyle 2156 Точки

Много често се появява в olx.bg, нормалната цена е около 10 лв., със сигурност си заслужава.

0
ElviraPetkovaSvishtov avatar ElviraPetkovaSvishtov 152 Точки

Ето "Основи на програмирането C#" https://csharp-book.softuni.bg/

Ето и "Приципи на програмирането C#" http://www.introprogramming.info/intro-csharp-book/

Някъде бях чела, че на рецепцията  на Софтуни можеш да си вземеш "Основи на програмирането"(по спомен ти казвам май беше 10лв), а сигурно и другите. Аз си бях поръчала от ozone.bg Основите - книгата беше 15лв., с безплатна доставка.

0
15/11/2018 17:55:16
Petya_koleva avatar Petya_koleva 104 Точки

Благодаря! Не съм от София, така че няма как да попитам на рецепция. 

0
Ivanpavlov95 avatar Ivanpavlov95 32 Точки

Здравей, книгата Основи на програмирането със C# е написана и по нея се водят лекциите в курса Programming Basic C#.

0
ElviraPetkovaSvishtov avatar ElviraPetkovaSvishtov 152 Точки

За изпита на programing basics би трябвало да стигне книгата "Основи на програмирането" - всички лекции и упражнения, както и задачите вървят по нея и сигурно 100% са от нея. Другата е по-обширна и се обяснява всичко с още по-големи точности. Може да се чете, ако има време. Аз карам по Основите и като имам време прелиствам и Принципите, научавам някои неща или подвърждавам терминологията на минат материал. 

0