Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

M.Petrova avatar M.Petrova 11 Точки

Съвет за Lenovo ThinkPad T530

 Здравейте! Записах C# Fundamentals  и  възнамерявам да си взема  Lenovo ThinkPad T530 - втора употреба. ОК ли ще ми е за този модул? Дали ще върви добре с Visual Studio 2017 Community?  Основните му параметри са:

Двуядрен Intel Core i5-3320M (2.60 - 3.30 GHz, 3 MB cache), видеокарта: Intel HD Graphics 4000;

HDD - 320 GB SATA, памет -  8GB DDR3;   Дисплей - 15,6" (39.62cm) WSXGA (1600x900) матов дисплей с LED подсветка 

безжичен LAN - Wi-Fi 802.11 b/g/n. Благоздаря ви! 

0
Общи приказки
nandonov avatar nandonov 15 Точки

Здравей,

Да, добра работа ще ти свърши.

Лек ден!

0
TeodorStefanovPld avatar TeodorStefanovPld 1274 Точки

Сложи му само едно ssd. Машините са перфектни. Проблема е само харда vs+resharper и става малко тегаво.Аз имам l420. Малко по-стария модел. Откакто сложих ссд живота е прекрасен.

А и мисли в перспектива на базите данни е пусаш сървър vs и ssmu и натоварва.  Около 150лв инвестицията в ssd си струва.

1
06/09/2018 07:07:48
M.Petrova avatar M.Petrova 11 Точки

  А с каква ОС си? Мисля да му сложа Windows 10 Pro като на стария ми.

0
TeodorStefanovPld avatar TeodorStefanovPld 1274 Точки

Win10 не помня какъв беше. Те vs лятото доста го бяха счупили. Но последния 15.8+ ъпдейти оправиха малко loading-a. Но по едно време vs +resharper стартираха за 1 мн някъде. Сега около 15 сек с ssd.

Реално ако ни ползваш linux win10 няма,алтернатива

0
M.Petrova avatar M.Petrova 11 Точки

Не, не ползвам Linux, на Windows съм почитател. Благодаря ти!

0
Martin000 avatar Martin000 115 Точки

Видео картата не е много мощна ако ще се занимаваш с unity може да имаш проблеми.

0
M.Petrova avatar M.Petrova 11 Точки

Супер, благодаря на всички за мненията и съветите ви! : ) А SSD съм му предвидила най-късно за базите данни.

2
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.