Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Anais avatar Anais 0 Точки

Въпрос за навигацията в сайта - домашна работа

Здравейте, може ли да ме насочите как/къде да видя статуса на домашните си? Вчера качих файл - в момента на качването имаше в зелено прогреса и "100% Done", но днес никъде не показва индикация, че има качена домашна. Ако отворя основната страница и след това кликна на бутон "Моите домашни" се отваря информацията за профила ми - имена, студентски номер и тн.

0
SoftUni Creative
ivanskiq avatar ivanskiq 18 Точки

Здравейте, би трябвало да Ви е качена успешно домашната щом Ви е дало "100% DONE". До преди да я кача показваше, че все още нямам качена след "100% DONE" и при мен, сега дава свали домашна. Вижте при вас ако имате линк за сваляне значи е качена успешно. 

0
12/09/2018 10:22:48
Anais avatar Anais 0 Точки

Да, пише "свали домашно", но не бях сигурна, защото бутона "Избор на файл" продължава да е активен. Благодаря за отговора.

0
christianbrown avatar christianbrown 1 Точки

Показва все още бутона "Избор на файл" за да може да смените домашното си ако сте сгрешли евентуално. :)

0
venetahi avatar venetahi 2 Точки

Здравейте, не исках да пускам нова тема и реших направо да пиша тук. 

Аз ли съм се объркала или срока за домашното не е бил 17ти? Или срока винаги е от лекция до лекция независимо от това какво пише?

Предварително се извинявам ако грешката е в мен.

Приятен ден на всички!

0
kameliya.radova avatar kameliya.radova 0 Точки

Здравейте, и аз бях останала с впечатлението, че е до 17-ти и така ми изписваше, но вчера вечерта, когато се опитах да го кача ми изписа, че срокът е изтекъл.

Има ли някаква особеност, която сме изпуснали?

Хубав ден и от мен!

0
venetahi avatar venetahi 2 Точки

Започнах да гледам лекцията от вчера и доколкото разбирам срокът наистина е бил до 17ти, просто са го променили за да демонстрират възможността за коментиране на домашни между колеги. Би трябвало скоро да го оправят?

0
RadkaIv avatar RadkaIv 0 Точки

Здравейте,

и аз разбрах, че срокът за качване на домашните е до 17.09. Вчера ни казаха, че временно са го прекратили, да ни покаже как можем да гласуваме и коментираме домашно на колега. Кога ще го оправят? 

0
Anjela_Aleksandrova avatar Anjela_Aleksandrova 71 Точки

Здравей, ако се е качило домашното и още не е изтекъл срокът за качване под "Качи домашно" и датата ще имаш болднато "свали домашно", а под него това че още ще ти стои бутонът "изпрати домашно" не трябва да те притеснява, то е само за да може, ако решиш, че си сбъркал и не си изпратил правилното домашно, да можеш да го изпратиш наново, но този път правилното.

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.