Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Monteso avatar Monteso 1 Точки

Какво иска Judge от мен!?

Трети ден се боря с judge и не мога да почна да кодя все още. Първо се оказа, че не разбира от .NET Core 2.1, та се налага да преправям проектите на 2.0.. това както и да е. Сега ми гърмят всички тестове на приложение, което работи коректно при мен, и на практика съм го преписал от видео/лекцията.
Това е грешката, която изписва в Judge.

No executable found matching command "dotnet-C:/Windows/TEMP/ExecutionStrategies/nbwms4d3.1hi/CompilationDir/03."

Ето линк към source code ми => https://judge.softuni.bg/Contests/Submissions/Download/8364280

btw трети ден чакам да бъда приет във фейсбук групата на предстоящия курс, ако може някой да ме одобри.

Тагове:
0
C# OOP Basics 12/09/2018 13:28:51
EricDraven avatar EricDraven 275 Точки

Махни точките и интервалите от имената на файловете

Judge види ли интервал, името на файла за него свършва до там, така не може да ти намери файловете

не виждаш ли, че файла който търси е "03."

предполагам че нямаш такъв файл

също така, този Link, който си дал, само ти можеш да си свалиш архива от него, защото ти си го submit-нал

колкото за приемането в групата, мисля че преди да е започнал курса се преглеждат заявките през по дълъг период от време

и аз чаках може би около седмица за одобрение

1
12/09/2018 13:42:36
Monteso avatar Monteso 1 Точки

Мерси за помощта. Първите две задачи от ЛАБ-а минаха с подобни имена на файловете и въобще не ми беше и минало през акъла, че там е проблема.

0
12/09/2018 13:51:34
iwrys avatar iwrys 0 Точки

трябва да се гледа внимателно, и при възможност да се копира текста от условието за най-сигурно .

0
13/10/2018 23:31:54
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.