Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

dsmilyanov avatar dsmilyanov 237 Точки

Примерен дизайн на тетрадки

Здравейте, колеги!

Ще се радваме на вашата помощ да изберем заедно дизайна на тетрадките на SoftUni, които предстои да бъдат поръчани. Кой дизайн ви харесва повече? Гласувайте в тази анкета.

 

15
Предложения и проблеми 25/09/2014 18:00:33
alexandra.svilarova avatar alexandra.svilarova SoftUni Team Moderator Forum Admin 1077 Точки

И двама варианта са много добри. Браво за идеята и дизайна. ((:

1
n.velchev95 avatar n.velchev95 79 Точки

Много са хубави.  :) 

0
Kosta avatar Kosta 35 Точки

Бих избрал вариант 1.
От вариант 2 няма как да възприемеш логото (което е доста добро), освен ако не отвориш тетрадката, както е показано в самия дизайн, който като композиция, всъщност е по-добър.
Също така, аз бих предпочел по-формално излъчване, за което бих премахнал ротацията и сянката на логото от първия дизайн.
Успех :)

1
Velichkov avatar Velichkov 87 Точки

Браво! И двата варианта ми харесват, но вторият ми допада повече. :)

0
petbaik avatar petbaik 15 Точки

Поздравления! И двата са много хубави, но на мен повече ми допада първият. :)

0
rvmladenov avatar rvmladenov 293 Точки

Бих избрал вариант 1, но с текст "Keep calm and learn to code" вместо шапката.

1
julien.ivanov avatar julien.ivanov 1 Точки

Вариант 1 изглежда добре. Елементите са добре позиционирани, цялостното лого присъства (въпреки че е на задната корица) и може би е по-добрия вариант. От процентите забелязах, че и по-голямата част от колегите виждат така нещата. Въпреки това, аз заложих на втория вариант. Сякаш е по-разчупен и креативен, което би трябвало да бъде част от същността на добрия програмист (не знам със сигурност, тепърва усещам нещата). Но както и да е...който и от двата варианта да спечели, ще се радвам да го видя на живо. И все пак палците са ми стиснати вече за обрат в процентите. surprised

you :): decide

0
Keeper avatar Keeper 18 Точки

Според мен първият е по-приемливият. На визия са еднакво добри, но според мен вторият дизайн ще стимулира хората да драскат по логото и да си играят :D Поне аз така го виждам.

0
26/09/2014 20:04:15
Wintersnow avatar Wintersnow 7 Точки

Така като ги гледам, ако трябва да творя нещо, бих избрал първият дизайн. Кой знае колко човечета ще се пръкнат под тези шапки :D 

0
daniel_tsonkov avatar daniel_tsonkov 32 Точки

Поздравления за труда. Нищо лично но някак си изглеждат несвързани елементите Ако се използва този дизай, гланцирана хартия за корици, спирала за гръб и на задната корица да е текста който си предложил (дизайн 1) на фона на тези сини клетки ще е много яко. Аз само предлага нищо повече.

2
rvmladenov avatar rvmladenov 293 Точки

В крайна сметка трябва да се има в предвид и цената за една такава тетрадка, защото колкото е по-скъпа, толкова и по-малко от тях ще виждате да се ползват от колегите :)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.