Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

mihaelakozhuharova avatar mihaelakozhuharova 0 Точки

Marketing Fundamentals септември 2018 - изпит

Здравейте,

съжалявам за сигурно поредният въпрос относно изпита.
При кандидастване за курса, си заплатих таксата за изпита- 50 лв. Явно не съм разбрала правилно, но си мислих, че датата за изпита ще е преди обявените 13 и 14 октомври. Сега когато прочетох въпроси на други потребители разбирам, че късно явяване е след обявените дати. Проблема е, че от 9ти до 15ти октомври съм в командировка в чужбина и няма да имам достъп до интернет през повечето време. А вече съм заплатила такса от 50 лв. Та въпросите ми са: Може ли да държа изпита след 15ти октомври? При положение, че вече съм платила 50 лв за изпита, а се налага да заплатя за по- късно явяване 100 лв, има ли възможност за приспадане на сумата вече заплатена?

Благодаря за отговора!

Поздрави,

Михаела Кожухарова

0
Marketing Fundamentals 14/09/2018 22:17:13
mtenev avatar mtenev 149 Точки

Здравейте mihaelakozhuharova и добре дошли във форума на СофтУни! 🎓

 

"Съжалявам за сигурно поредният въпрос относно изпита."

Напълно всеки един въпрос е добре дошъл! Не се притеснявайте да ни питате каквото прецените, дори и да смятате, че се повтаря въпроса. Разбира се, най-добре ако имате такива притеснения използвайте търсачката на форума или най-добре първо да се убедите дали отговорът на зададения от Вас въпрос не присъстъва в секция "Често задавани въпроси" в сайта (https://digital.softuni.bg/faq). Съветвам Ви и да следите случващото се във официалната Facebook група на курса (https://www.facebook.com/groups/SoftUniDigitalMarketingFundamentalsSeptember2018), тъй като там също се дискутират редица важни въпроси.

 

"Явно не съм разбрала правилно, но си мислих, че датата за изпита ще е преди обявените 13 и 14 октомври."

Навярно не сте разбрали правилно. Изпитът ще бъде достъпен само и единствено втория уикенд на октомври (13-14.10.). Веднъж започнат, няма да имате право да го прекъсвате и продължавате по друго време. Когато го стартирате, тогава ще трябва и да го приключите. Продължителността му ще бъде 60 минути и въпросите също ще са 60. Максималният брой точки ще бъде 25. Ще бъде достъпен за започване от събота сутринта и до неделя вечерта (до 21-22 часа).

 

"Сега когато прочетох въпроси на други потребители разбирам, че късно явяване е след обявените дати." 

Няма ранно и късно явяване, а ранно и късно заплащане. За явяването не изпита няма никакво значение кой кога е заплатил. Датите са едни и същи за напълно всички участници в курса и всеки един записал и заплатил своя изпит, трябва да намери един астрономически час в упоменатия уикенд.

 

"Може ли да държа изпита след 15ти октомври?"

Не, няма да имате възможност.

 

"При положение, че вече съм платила 50 лв за изпита, а се налага да заплатя за по- късно явяване 100 лв, има ли възможност за приспадане на сумата вече заплатена?"

Няма да Ви се наложи да заплатите 100 лв. Както споменах - не боравим с термини като "ранно явяване" и "късно явяване". Приспадане, допълване или други подобни, също ще са излишни. Вие вече сте заплатили Вашия изпит успешно и никакви други финансови действия в този контекст не са необходими. 

 

Благодарим за свързването с нас и оставаме на разположение. 💯

 

Пожелаваме Ви много успехи, нови знания и постижения, положителни емоции и безброй много незабравими моменти с нас! ❤️

 

Поздрави,

Martin Tenev,

Community Manager.

0
19/09/2018 15:40:55
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.