Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

nchebishev avatar nchebishev 8 Точки

Web Fundamentals (HTML+CSS) Септември 2014 (лекции)

Здравейте, 

Тъй като има разлика в реда на темите от миналият и сегашният курс по Web Fundamentals, бих искал да попитам дали има разлика в материала от лекциите? 

Лекцията от 23.09.2014 беше качена днес. Може би е по-добре да гледаме тези от Юни месец, само че в реда определен за Септември.

 

Тагове:
0
Web Fundamentals - HTML5
a.angelov avatar a.angelov 1316 Точки

Да използвам темата - на първата лекция слушах, че презентациите ще бъдат качвани 3-4 дни преди самата лекция. В тази връзка да помоля ако е възможно задачите за домашно също да бъдат качвани по-рано.

1
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

Присъединявам се към тази молба. Доста хора са наясно, че е полезно да вървят малко по-напред с материала, но понеже предният випуск са карали курса по друга програма просто е много трудно да се прецени какво да се подхване. Най-полезно би ми било домашните да се качват поне няколко дни предварително.

1
salih1f1 avatar salih1f1 188 Точки

Здравйте. В SVN-а на СофтУни са качени домашните и презентациите за септемврийският курс. User name: student, Pass: student.

Дано съм бил полезен. <CLICK>

3
26/09/2014 19:42:07
a.angelov avatar a.angelov 1316 Точки

Благодаря, не се бях сетил да погледна там :)

0
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

Аз обаче не успявам да отворя файловете след като ги сваля. Чувствам се като неандерталец. Някой успя ли да ги свали и разгледа? Интересуват ме презентациите и домашното от следващата лекция.

0
a.angelov avatar a.angelov 1316 Точки

Аз успях - оказа се, че е същото домашно като от миналия випуск. Презентацията не съм я гледал, но предполагам е едно към едно и тя. Така че направо гледай тях :)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.