Loading...
pavlina_georgieva avatar pavlina_georgieva 2 Точки

Здравей :)

В началото на видеото с лекцията от 25-и септември - "Таргет потребители. Buyer personas" има нагледно обяснение как се оценяват домашните :)

Ето стъпките накратко:

1. Влизаш в профила си в https://digital.softuni.bg/
2. На началната страница поглежзаш най-горната лява кутийка - МОИТЕ КУРСОВЕ. Там кликваш върху Marketing Fumdamentals - септември 2018
3. Отваря ти се страница с Темите на курса. Домашното, което в момента можем да оценяваме, е към Тема/Лекция 3. Бизнес модел на компания. Стойностно предложение. Кликваш на тази Тема/Лекция.
4. Ще ти се отвори допълнителна информация към нея, като най-вдясно имаш КАЧИ ДОМАШНО, а точно под него Краен срок за оценяване, 30/09/2018 23:59:59, и под датата с крайния срок ти е Оцени домашно
5. Оцени домашно е линк. Като кликнеш на него, ще ти се зареди нова страница, където най-отгоре има тъмносив бутон с бели букви: Свали домашно за оценяване
6. На същата страница оценяваш сваленото домашно с оценка от 0 до 10. Под оценката има поле за написване на коментар, препоръчително е да се остави такъв :)

Това е, надявам се да съм била полезна. :) 

Поздрави

 

1
mtenev avatar mtenev 149 Точки

pavlina_georgieva,

Напълно вярно! 😊

 

Искрено благодарим за изчерпателния и коректен отговор от Ваша страна! 🙂

Ведър и усмихнат остатък от деня! ☀️

0
pavlina_georgieva avatar pavlina_georgieva 2 Точки

Моля :) Радвам се, ако съм помогнала :)

Прекрасен ден и на Вас и на целия екип на СофтУни :) 

0
asterisk avatar asterisk 0 Точки

Здравейте! smiley Имам технически проблем! Опитах се да сваля домашно на колега, качено към лекцията "Дигитално поведение на потребителите", но от "свали домашно" излиза прозорец, който отваря линк в rar формат към моето домашно! Имам желание, но не мога да видя домашно на колега, за да му помогна, като му дам съвет! Ако някой знае как, нека да ми пише тук! Благодаря предварително!

 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.