Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Uendy98 avatar Uendy98 0 Точки

Compile Time Error, когато имам Class

Здравейте, 
 

Вмомента решавам въпросите от тех модула в урока за Класове и Обекти.
Проблема е там, че когато се опитам предам домашно в Judge ex: Lab Q05 "Closest Two Points", съм я решил изпозвайки клас, но сега като си предам работата в Judge ми дава Compile Time Error, поразучих и смених от "C# code" на "C# project/ solution" и линкнах към проекта си (В zip. вариант и сим махнал папката "bin"), но пак ми връща Compile Time Error с

"

Compiled file is missing. Compiler output: App.config : error MSB3249: Application Configuration file "App.config" is invalid. Could not find file '...\App.config'. [...\Q05 Closest Two Points.csproj]

"

Ако някой може да ме светне за, какво трябва да променя, ще съм им много задължен.
Мерси за отделеното време и Happy Coding ;).

prohause avatar prohause 356 Точки

Ако се не лъжа трябва да се махнат namespace-вете

0
01/10/2018 21:02:07
Uendy98 avatar Uendy98 0 Точки

Извинявам се за въпроса, но какво означава да махна Namespace-a?

0
prohause avatar prohause 356 Точки

Можеш ли да качиш кода за да ти покажа кое да махнеш

0
Uendy98 avatar Uendy98 0 Точки

Ето го PasteBina: https://pastebin.com/fxtGj1FH

 

Main-a ми е отгоре, а долу ми е класът.

Мерси мнго за отделеното време :)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.