Loading...
overcalm avatar overcalm 0 Точки

3 въпроса: Такси, Кредити, Изпит

Здравейте! 

1. Такси 

Виждам, че в секцията "Такси" цените за цялостната програма за Дизайн, криейтив и визуализация са съответно - 780лв. (присъствено) и 680лв. (онлайн). За различните модули цените са по 180-160лв. за пръсъствено и онлайн. Това означава ли, че тези, които искат да минат определен модул, трябва да заплатят определената такса (180 или 160лв.) и в случай, че преминат успешно, получават сертификат само и единствено за него?

За хората, които искат да преминат целия курс от 9 модула, цената от 780лв. или съответно 680лв. преференциална ли е, тъй като сбора от таксите за 9 курса прави 1440лв. за онлайн или 1620лв. за присъствена форма? Общата сума за целия курс от 9 модула, ще позволява ли разсрочено плащане или ще е нужно цялостно заплащане на таксата?

 

2. Кредити

Миналата година се записах на Programing Basics, за да видя какво представлява курса и дали ще ми е интересно. Във FAQ сецкията, пишеше (до колкото си спомням), че кредити се набавят, чрез активност във форума и др. В Дизайн и криейтив програмата са нужни 70 кредита за издаване на сертификат. Всеки от 9-те модула дава по 6 кредита в случай, че бъде преминат успешно. Това прави общо 54.

Какви са различните методи за набавяне на останалите 16 кредита?

 

3. Изпит

 6-ти и 7-ми са датите за изпит, но не са почивни за всички нас. Важно ми е да знам, затова и питам, в колко точно часа ще се проведе?

И последно, защо са две дати и трябва ли да сме онлайн и на двете?

 

 

Благодаря предварително за отговорите.

Поздрави!

 

Ивайло Ненчев

0
SoftUni Creative 03/10/2018 12:38:31
ivanskiq avatar ivanskiq 18 Точки
Best Answer

Здравейте,

1.Такси

Таксите ако се запише целия модул от курсове са преференциални и за това са по малки отколкото ако се записва всеки модул по отделно. До колкото знам няма опция за разсрочено плащане.

При всички модули без значение дали са част от цялостната програма или са записани по отделно се издава серификар при определените условия (Оценка над 5,00 мися, че беше)

2.Кредити

Допълнителните нужни кредити се набавят от мастър курсове които се записват допълнително до колкото съм разбрал.

3.Изпит

Датите са две за наше удобство. Не е необходимо да сме онлайн и на двете дати а само един час удобен за всеки от нас в който да се направи изпита. Няма опция за започване и пауза. Започне ли изпита тече 1 час, в който трябва да се отговори на 60 въпроса и толкова. След това не е нужно да се влиза или стои.

За конкретни въпроси с плащания и часове и за бърз отговор можете да се обърнете и към администрацията на SoftUni на телефоните посочени във формата за контакти, сигурен съм, че ще Ви отговорят най-коректно за да няма изненади в дните на изпита или след това :)

Поздрави

0
02/10/2018 15:10:02
overcalm avatar overcalm 0 Точки

Благодаря за отговора ivanskiq, но мисля, че съм задал въпроси, които трябва някой от екипа на SoftUni да отговори. Освен, ако ти вече не си ги бил задал и са ти отговорили разбира се. 

0
02/10/2018 16:08:39
NadyaTrifonova avatar NadyaTrifonova 15 Точки

По точка 2: Вече има качени няколко мастър класа, можете да видите продължителността, темите и кредитите. Мастър класовете са по 9 кредита и са 6 седмици, избираеми са. С тях се допълват кредитите за цялостна диплома до 70 кредита.

 

Отварям една скоба, че по всички модули от цялостната програма трябва да се предават курсови, за да вземете поне пропорционално кредити (според оценката на курсовата). Не става да се предадат по 5 от 9-те модула и да наваксваш с мастър класове до 70 кредита :) Обученичта от цялостната програма са (тъй да се каже) задължителен компонент за дипломата. Имайте го предвид. Кредити се дават по модулите, дори и да не сте стигнали 5.00 за сертификат.

Поне това се изясни в края на предната цялостна програма.

 

Успех,

Надя

0
DaisyG avatar DaisyG 12 Точки

По въпрос 1 - таксата е преференциална, понеже записваш всички модули, за разсроченото плащане се интересувам и аз. За ПРО членове на BDG има 25% отстъпка.

По въпрос 3 - администраторите на групата написаха:

"Пиша Ви във връзка с приемния изпит на SoftUni Creative, който ще се проведе на 6 и 7 октомври 2018 г. Малко по-долу ще Ви посоча основните неща, които е важно да знаете за протичането на изпита:
❗ Периодът на провеждане на изпита е от 10:00 часа на 6 октомври (събота) до 22:00 часа на 7 октомври (неделя). 
✅ ВАЖНО: 22:00 часа (в неделя) е последният час, в който може да стартирате изпита (пример: стартирате в 22:00 часа и разполагате с 1 час - до 23:00 часа, за да завършите изпита).
❗ Изпитът ще представлява тест, с продължителност 1 астрономически час. Състои се от 60 въпроса. 
✅ всеки въпрос има само 1 верен отговор;
✅ по време на теста може да "прескачате" въпроси, да поправяте отговори и да прегледате дали сте отговорили на всички въпроси.

Може да достъпите тестовата система на SoftUni Creative от https://softuni.bg:8080/#/home. След въвеждане на потребителското Ви име и паролата, ще имате достъп до теста. Потребителското Ви име в системата е това, което се визуализира, след като се логнете в https://creative.softuni.bg/ (след "@" е Вашият username - например @softunicreative). Ако сте регистрирани чрез Facebook или Google акаунт е нужно да излезнете от профила си и да изберете "Забравена парола". На регистрирания имейл ще получите линк за задаване на нова парола. С потребителското Ви име и новата парола ще може да достъпите изпита.

Изпитът за Вас официално ще стартира след натискане на бутона "Начало".

✅ Препоръчвам Ви да си подсигурите допълнително устройство, както и стабилна интернет връзка (hotspot);
✅ За да приключите изпита трябва да натиснете "Край на теста". След това веднага ще видите колко верни отговора имате;
✅ Подробна информация за приема в цялостната програма ще получите по имейл на 8 октомври (понеделник): 
✅ всички успешно приети курсисти ще имат възможност да изберат присъствена или онлайн форма на обучение за програмата.

Подробна информация за изпита може да получите и от това видео https://creative.softuni.bg/…/design-fundamentals-september…. Моля, изгледайте го внимателно и при въпроси от Ваша страна, може да се свържете с нас на имейл creative@softuni.bg.

Искам да Ви уведомя, че от 10:00 до 22:00, събота и неделя ще има както технически, така и административен съпорт. Може да се свържете с нас:
✅ на телефон 0897 230 250;
✅ по имейл creative@softuni.bg;
✅ в групата във Facebook - тук."

Ще получите и официална грамота от SoftUni Creative, ако оценката от изпита ви е над Много добър (5.00)

0
03/10/2018 21:50:32
overcalm avatar overcalm 0 Точки

Благодаря за отгвора DaisyG! 

Това, което си писала е супер инфо, въпреки, че днес явно всички са получили обратната връзка относно изпита. 

Благодаря и на теб и на ivanskiq за обратната връзка

Поздрави!

0
tini4ka avatar tini4ka 5 Точки

Здравейте! А как завършва всеки модул от програмата? С проект или присъствен изпит?

0
Alaeliberae avatar Alaeliberae 2 Точки

Всеки отделен курс завършва с курсов проект, който се предава онлайн за оценяване от преподавателя до определен срок след заъвршването на курса.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.