Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Stunkata avatar Stunkata 19 Точки

Точки за взет изпит

Колко точки трябва да имам за да се счита, че съм взел изпита? 

Тагове:
-2
Въпроси за SoftUni
Petya:
Темата е изчерпана. На въпроса е отговорено. Използвайте полето за търсене преди да пускате нова тема!
IliyanKordev avatar IliyanKordev 50 Точки

За да си взел изпит трябва да имаш 3,00 а за точките на не съм сигурен един път бях чул г-н Наков да казва че ти трябва минимум една задача на поправителен

0
28/09/2014 17:43:01
Stunkata avatar Stunkata 19 Точки

Значи 100 точки са 3.00 ? 

0
IliyanKordev avatar IliyanKordev 50 Точки

не сам много сигурен поне дака чух 

0
28/09/2014 18:25:38
GoShow avatar GoShow 595 Точки

Всичко зависи от средния резултат на кокретния изпит. Възможно е със 100 точки да имаш примерно добър 4.20. Та оценката варира спрямо оценката от конкретния и всички останали изпити по съответния курс. Винаги е възможно да има скалиране. Обаче един личен съвет, ако мислиш, че ще станеш добър софтуерен инженер с 1 задача от 100 точки или с 3-ка та дори 4-ка на изпита, доста грешиш. Гони всеки път максимума, ако не първия, то втори или трети път. Минеш ли на по-горно ниво с ниски оценки става невъзможно за наваксване. А оценките, наистина са по отношение на знанията и възможностите ти. Успех!

11
28/09/2014 18:29:26
iliqvelkov avatar iliqvelkov 69 Точки

Такава тема е пускана вече няколко пъти. Преди да пускаш темата първо прегледай форума. 
Докато намериш това, което търсиш, може да те заинтригува и нещо друго и да научиш нещо ново :) 

2
29/09/2014 01:53:06
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.