Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

RStanimirov avatar RStanimirov 10 Точки

Записване за изпит Computer Networking - септември 2018

Здравейте,

Записах се в Computer Networking - септември 2018 - онлайн обучение, като разбира се заплатих съответната такса от 230 лв. Курсът се състои от два модула - 1) Computer Networking Fundamentals и 2) Computer Networking Advanced.

Въпросът ми е следният - когато се опитам да се запиша за изпит чрез бутона https://softuni.bg/users/payments/pay/2008, страницата ме кани да направя плащане за изпита!? Не следва ли да бъде включена таксата за изпита, при положение, че съм заплатил целия курс?

Ще очаквам ваши отговори и съвети как да процедирам.

Поздрави,

RS

 

 

Тагове:
0
Networking
ceco2004 avatar ceco2004 20 Точки

Изглежда е някакво наследено недоразумение, в предвид факта, че до сега винаги курса е бил безплатен, а сега за пръв път го вграждат и във модул. И при мен е така. Отговориха, ми че ще го коригират на по късен етап, и няма да е необходимо заплащане.

0
RStanimirov avatar RStanimirov 10 Точки

Привет Колега,

Ясно, благодаря ти за бързия отговор! Радвам се, че ще оправят този бъг.

Поздрави,

0
RStanimirov avatar RStanimirov 10 Точки

Здравейте колеги,

Как става записването за предстоящия изпит по Computer Networking Fundamentals за обявената дата в Неделя 18.11 ?

Аз все още не съм получил съобщение от Softuni за потвърждаване на дата и избор на зала.

Обикновено една седмица преди изпит се появява съобщение за записване .....

Ако някой има информация, моля споделете.

Поздрави,

RS

0
emo.999 avatar emo.999 399 Точки

Колега свържи се с тях за да изясниш как стоят нещата.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.