Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

HristoGrozdanov avatar HristoGrozdanov 1 Точки

Сигурен ли си че си логнат и гледаш правилния курс ?

Programming Basics > Programming Basics with C# Exercises секцията 

Изчисти кукита, кеш, etc.  и опитай пак. Може да опиташ и в private мод на който браузър ползваш.

 

 

0
EvgeniVT avatar EvgeniVT 61 Точки

Колега сигурен ли си, че си прочел заглавието на поста и си разбрал правилно въпроса ми? Предполагам, че за въпрос от едно изречение е нормално да получа такъв отговор. Поради това ще направя малко уточнения.  Когато съм логнат на https://judge.softuni.bg (със сигурност) в секцията Programming Basics - Exercises - First Steps In Coding не виждам бутон "Участвай/Compete", където според лектора от първата лекция трябва да се предаде домашното. Друго, което виждам на същия ред са 4 "Резултати от състезание" и когато се опитам да ги разгледам ми изписва съобщение за грешка :

An error occurred while processing your request.

Резултатите за това състезание не са достъпни!

За други домашни от други лекции може да се видят таблици с участниците и техните резултати за всяка една задача. Поради тази причина помислих, че има някакъв проблем точно с нашето (pb-oct) домашно и предположих, че някои с повече информация по проблема може да ми отговори. А именно защо нямам бутон "Участвай/Compete" за домашното от лекцията First Steps In Coding (сигурен съм че гледам на правилното място - Programming Basics - Exercises - First Steps In Coding )?

0
08/10/2018 17:25:07
HristoGrozdanov avatar HristoGrozdanov 1 Точки

Ем ок..

И все пак, опита ли да изтриеш кукита/кеш? Или може би в incognito.. 
Споделям експ. 

0
yvette avatar yvette 4 Точки

Аз имам същия проблем...

0
chiroki avatar chiroki 3 Точки

Здравей Евгени,не знам дали това ще помогне но при мен има само да се упражняваш(practice) и съответно не мисля че има класация поне на този етап.Аз така е направих и резултатите ми седят и мога да видя на други колеги резултатите.

0
EvgeniVT avatar EvgeniVT 61 Точки

Видях в друг пост на същата тема отговора на  va_codegirl, която е написала, че техния лектор е казал, че за първата лекция нямат домашно и вероятно това е причинтат да няма бутон Compete. Така, че на този етап както написа chiroki само Practice е достатъчно.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.