Loading...
scr33nsh0o7 avatar scr33nsh0o7 61 Точки

Интересен сайт за предстоящите избори на 5 октомври

Как да прецакаме "Кой"?

Мръднете си задниците и гласувайте!

Искам да подчертая, че клипът не обслужва политическа партия и не пропандира нищо друго , освен горепосоченото.

13
Общи приказки 04/10/2014 23:57:53
Hristo_Penchev avatar Hristo_Penchev 389 Точки

Дай ми линк към туториал как да се направи самоделно взривно устройство и да се заложи в парламента....

"Днес терористи за влезли в Народното събрание и са пленили всички 240 депутати. Заплашват, че ако не получат искания откуп, на всеки кръгъл час ще освобождават по един депутат."

4
scr33nsh0o7 avatar scr33nsh0o7 61 Точки

Ще им дойде времето :) Vengeance shall be swift.

1
rvmladenov avatar rvmladenov 293 Точки

Няма как да стане, защото в парламента никога не можеш да събереш всички 240 депутата :D

3
ivan.dimittrov avatar ivan.dimittrov 7 Точки

Предлагам да разпространим този видео клип , за да го видят повече млади хора и наистина да отидат да гласуват..Ние сме бъдещето , ние трябва да спрем корупцията.

4
Bobosam avatar Bobosam 185 Точки

       Не съм гледал видеоклипа, нямам и желание....Нямам желание да видя поредния пропаганден материал, нямам нужда от това. Нямам нужда да чуя това, което те държат да ми кажат. Може  би ще ме оплюете но за мен основния проблем не е в Народното Събрание, колкото и да се стараят да ни внушат именно това. Основния проблем на България според мен е в "бермудският триъгълник" - Съд - Полиция - Прокуратура. Там всичко пропада в небитието. Ако онзи техник,който пусна падналия асансьор отиде по бързата процедура за 20г. на топло, или онзи сьдя, който отвори затворената и вече гръмнала фабрика отиде в затвора за 20г. или онези политици, които докараха енергетиката до това състояние отидат на топло - ще потръгнат нещата доста бързо.

    Иначе нещата са прости. Искаш да ти е чисто - ми не хвърляй боклуци. Искаш здравеопазване - еми изисквай всички да си плащат осигуровките и данъците. Искаш да няма корупция - еми като те хванат в нарушение бъди отговорен вместо да тръгнеш с 20лв. напред...

И всички гласувайте. Няма значение за кого. Има смисъл.

2
kyamaliev avatar kyamaliev 209 Точки

@Bobosam,

В кръга на шегата, разбира се, ако някога си мислил, да се пробваш за врачка, недей :) Не ти се отдава :)

"И всички гласувайте. Няма значение за кого. Има смисъл." - това казват във въпросния клип, само че показват защо е важно да го сторим и какво се случва, ако не :)

 

Поздрави

2
Bobosam avatar Bobosam 185 Точки

@ kyamaliev 

съжалявам, ако някой е помислил,че съм искал да врачувам...Просто съм се нагледал вече на всичко. Нямам нужда някой да ми казва какво да гледам. Само не знам, колко от тези които говорят за бомби в събранието и всякакви подобни глупости са излезли поне веднъж да покажат мнението си, поне веднъж са застанали лице в лице с властта, поне веднъж са казали - стига...Ама туй човешки работи никой не може ги разбра...Аз затуй обичам балкана за да видиш как козата седи и те води след себе си за да те отдалечи от малките... Ама "Белият автобус" и белите върхове са друга бира... 

-2
salih1f1 avatar salih1f1 188 Точки

Здравейте колеги. Споделям с вас един клип който ме накара да се замисля дълбоко. Толкова дълбоко, че започнах да се чудя има ли бъдеще за мен в България. Сънародници, промяната започва от нас, разберете! Бългрария е била велика и се надявам отново ще е. Да спрем да се делим на българи, турци, роми, помаци, християни, мюсюлмани. Да се обединим в името на каузата да направим скъпата ни родина място достойно за живот. Да покажем на власт имащите, че немогат да мачкат нас, нашите майки и бащи, бабите и дядовците ни които изнемогват. Въпреки сегашното положение вярвам, че ще дойде ден когато честни, достойни и разумни хора ще поведат България и тя ще стане място достойно за живот.

5
04/10/2014 22:58:46
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.