Loading...
Uendy98 avatar Uendy98 0 Точки

C# Programming Fundamentals Classes and Objects Q08 Mentor Group 60/100

Здравейте колеги,

имам допитване към който има желание и време да ми помогне. Вмомента мъча задачата "Mentor Group" и изкарвам по 60/100 в Judge. "receive command "end of dates". After that you will receive user and some comment (separated with dash). You can add comment for every user who is in your group (if not ignore the line). Adding comment/date to same user more than once should append to that user the comment/date. "
Мисля, че грешката ми е, че не добавям "appended" Дати докъто получавам коментарите, но не съм сигурен. Всякаква помощ и насока би била добре дошла. Мерси за времето и happy coding. :)

PasteBin: https://pastebin.com/CNHPqtve

Тагове:
0
Module: C# Advanced
Uendy98:
Грешката бе открита
prohause avatar prohause 356 Точки

Това което виждам на първо четене е че ако някой лектор е подаден два пъти, втория запис затрива датите от първия запис. Никъде не проверявате дали имате вече такъв лектор.

0
Uendy98 avatar Uendy98 0 Точки

Като се обърнах за помош към форума не можах да си представя такъв responce.
Много ти благодаря, за времето и труда, оценявам го много и факта, че не ми просто пастна твоя отогор, а ми откри грешката, че не се бях подсигорил с check дали е вече използаван този userName.
Мерси много за отделеното време и труд.
Леко кодене :)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.