Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

iliev72 avatar iliev72 147 Точки

Търся билети за Лудогорец - Ливърпул

Надявам се и тук да има фенове на футбола.Ако някой е купил пакетен билет и е фен на Реал , но не му се гледа Ливърпул нека да пише :) Аз фен на Ливърпул и си търся билети за мача.

-7
Общи приказки 06/10/2014 13:39:19
Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1550 Точки

Така казано, все едно никой не ходи на мачовете, за да гледа българския отбор...

0
Matrix avatar Matrix 1092 Точки

Не бъркай клубния футбол и култура с националните отбори на държавите... Това, че някой журналисти са неграмотни и постоянно са на принципа "подкрепете българското, защото е българското" може да важи за неутралните зрители, но за феновете на отделни клубни отбори няма как - все едно да каже някой на феновете на Манчестър Юнайтет или Тотнъм да идат да подкрепят Манчестър Сити, щото е английски тим и видите ли играе в ШЛ....

Колкото до феновете на Лудогорец - особено след  добрите им изяви миналата година, мисля че фенската им маса доста нарастна, така че освен хора, които искат да си видят любимия Ливърпул на живо, ще има и доста истински фенове на орлите от Разград, както и много неутрални зрители, които просто ще подкрепят българското, защото си е нашето...

2
06/10/2014 11:23:57
RumenVasilev avatar RumenVasilev 103 Точки

Матрикс, това за 'неутралните' зрители, ако присъства в едно изречение с 'подрепят българското', трябва първо да мислим за националния отбор! "Каузата" са нищо повече от мода, истинската КАУЗА трябва да е националния отбор и в частност мача в петък! Въпроса ми е, къде ще бъдат тези родолюбци в петък? Вероятно ще топлят дивана вкъщи, защото чисто и просто, отдавна не е модерно да ходиш на мач на националния...

0
06/10/2014 13:55:34
iliev72 avatar iliev72 147 Точки

Не ми пука кой за какво ходи.На този мач аз отивам да гледам любимият отбор-Ливърпул.Търся си билет и толкоз.

А Лудогорец никога не са ме вълнували и няма да ме развълнуват.Може да ме развълнуват когато този отбор се напълни с БГ футболистите.И те да имат такива успехи.За национала кауза е само националният отбор.А относно фенове на Лудогорец - гледай един техен мач с ЦСКА , Левски , Локо или Славия в Сф или Локо Пд или Ботев Пд в Пд и ще разбереш колко истински фена имат.Мисля , че това изчерпва отклонението от темата за Лудогорец.

0
06/10/2014 18:31:02
transformara avatar transformara 0 Точки

Имам билет за сектор Г. Ако още имаш интерес - 0898900797.

0
20/11/2014 23:34:06
iliev72 avatar iliev72 147 Точки

Вече си купих за Б :)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.