Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Hexanix avatar Hexanix 1 Точки

Време и място за провеждане на изпит. Къде и как?

Здравейте, 

наскоро приключи подготвителния курс Programming Basics with Java, от който бях част, но с онлайн присъствие. Поради проблеми с доставчик и обстоятелства нямах възможността да присъствам на голяма част от лекциите на живо, и ако някаква информация е била предадена по повод на изпита съм я изпуснал.

В профила ми, под секция "Предстоящи изпити" имам изброени два - пробен и редовен. 
Пробния изпит има дадени няколко различни зали, както и време за провеждане. 
Редовния, обаче, е категоризиран като "online", и времето дадено е 12 часа.

Въпросите ми са:
1. Този редовен изпит няма да изиска присъствие от моя страна, а ще стане чрез онлайн система, кога и къде трябва да съм за да взема участие?

2. Как ще се валидира заплащането на изпита? Ако не е присъствено и няма да нося квитанцията, уверяваща заплащането, системата по акаунт ли ще засече, че съм заплатил?

3. Пробния изпит задължителент ли ще е и присъствието ми ще се отрази ли по някакъв начин на крайния ми резултат? 

4. Ще имам ли възможността да избера на кой език да попълня теста, или се взима съответстващия на приключилия курс?

Благодаря Ви предварително за отделеното време и внимание

1
Въпроси за SoftUni
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки
Best Answer

Здравейте

Заплащането се валидира по акаунт. Трябва да заплатите от (или за) акаунта, който е записан в курса. После с този акаунт да се логнете в джъдж системата и да стартирате изпита. От стартирането на изпита, ще имате 4 часа да го завършите. Всяка задача може да я решите на език, който изберете от менюто за избиране на език точно до бутона за изпращане (както е на упражненията).

Кое какви точки носи за крайния резултат, вкл. упражнения, присъствия, пробни изпити, подготовки и т.н. (ако дават бонус) би трябвало да е описано в уводната презентация за курса.

 

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.