Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

ani99 avatar ani99 3 Точки

Демо изпит за Tech Module - септември

Здравейте! Разбрах, че ще има онлайн демо изпит утре. Не използвам facebook, така че нямам повече информация. Интетесуваме дали изпита ще бъде "отворен" през целия ден или само в определени часове. Ако не успея да го направя, после ще имам ли достъп до изпитните задачи? 

 

Тагове:
0
Fundamentals Module
Miroslav_Dimitrov avatar Miroslav_Dimitrov 4 Точки

В момента на приключване, задачите ще са в режим "practice", така че - да, ще има достъп. Предполагам за всички ще важи. Успех! 

0
AtanasovAtanas avatar AtanasovAtanas 414 Точки

Тъй като вие сте първия курс, който кара Technology Fundamentals на 4-ри езика, сме ви подготвили пробен изпит /demo exam/, който ще може да решавате само онлайн на 27-ми октомври /събота/. Изпитът няма да е с оценки, а просто ще ви демонстрира реален изпит, ще започне в 9:00 и ще продължи точно 4 часа. Паролата за кънтеста е "demoexam". Екипът се надяваме, че по-този начин ще можете да усетите атмосферата на изпита и ще сте по-подготвени. Веднага след края на demo изпита, ще бъде достъпен на Practice.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.