Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

aggeorgiev avatar aggeorgiev 326 Точки

Не си платил таксата или има тхнически проблем. (споменавай конкретния курс като питаш - може да има специфики)

0
SvetoslavGeorgiev86 avatar SvetoslavGeorgiev86 17 Точки

Благодаря! 

Курсът е Programming Basics with C# - ноември 2018 .

Има само такса за изпита накрая и незнам дали нея да платя че да следя на живо!

0
aquaruiz avatar aquaruiz 135 Точки

За да можеш да гледаш на живо лекциите на Programming Basics, задължително трябва да си платил таксата за изпита.

0
SvetoslavGeorgiev86 avatar SvetoslavGeorgiev86 17 Точки

Благодаря!

отговора ме светна малко и сега знам какво трябша да направя! ;)

Но видео материалите мога да ги гледам след преклюяването на лекцията!

1
aquaruiz avatar aquaruiz 135 Точки

Разбира се, само трябва да изчакаш да ги обработят и качат след това.

0
velony avatar velony 2 Точки

И какъв е смисъла от тази мизерия?

-1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.