Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

kostadinv avatar kostadinv 0 Точки

FastTrack Linux Administration

Да попитам FastTrack Linux Administration, като гледам в календара май е само в София, а в Пловдив няма да има? От информацията вътре не става ясно, че курса ще се провежда само в сградата в София? Записал съм се присъствено, но в случай, че няма курс в Пловдив, моля при желание някой друг да се запише да ме отпишете, тъй като не разполагам с времето за транспорт м/у Пловдив и София след приключване на работа.

0
Общи приказки
Petya avatar Petya 2461 Точки
Best Answer

Всички fast track курсове се провеждат в София, само подготвителното ниво (C# Basics) ще се провежда в Пловдив.

1
09/10/2014 13:10:59
kostadinv avatar kostadinv 0 Точки

Моля тогава да се счита, че има две свободни присъствени места. Мога да наблюдавам онлайн обучението евентуално. Заблудата е моя. Успешен ден.

0
Petya avatar Petya 2461 Точки

Ако става въпрос само за теб, отписах те от Linux System Administration, можеш да се запишеш онлайн, ако искаш.

Ще помоля обаче за такива въпроси да се свързваш с нас направо на info@softuni.bg или през контактната форма, за да не занимаваме целия форум с подобни въпроси.

2
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.