Loading...
The_assassin avatar The_assassin 158 Точки

Не трябва ли нещо да се случи, ако числото е „валидно“!!!???

0
ValeriST avatar ValeriST 16 Точки

Не..в условието на задачата не пише какво да стане,ако числото е валидно

0
The_assassin avatar The_assassin 158 Точки

В такъв случай, така не е ли по-добре?

using System;
using System.Collections.Generic;
using System.Linq;
using System.Text;
using System.Threading.Tasks;
 
namespace _05InvalidNumber
{
    class Program
    {
        static void Main(string[] args)
        {
            int validNumber = int.Parse(Console.ReadLine());
 
            if (validNumber != 0 && validNumber < 100 || validNumber > 200)
            {
                Console.WriteLine("invalid");
            }

        }
    }
}

 

0
Petya_koleva avatar Petya_koleva 104 Точки

Да, по-добре е! Благодаря!

1
Kacarski02 avatar Kacarski02 2 Точки

Може да си изпуснал някоя ; можеби след if или judge се е бъгнал защото веднъж и на мен ми стана нещо такова можеби ако пробваш със същия код отново

0
31/10/2018 17:07:45
ValeriST avatar ValeriST 16 Точки

https://pastebin.com/fjxp1TsS  Странно..направил съм го същото като твоето,само че на Java и ми дава 100/100 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.