Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Nikola3132 avatar Nikola3132 6 Точки

C# OOP Basics Exam Retake - 26 April 2018

Здравейте колеги! Днес за първи път решавам изпит който е от C# OOP Basics и очевидно не знам как да го кача в Judge ,за да не ми излиза Compile Time error(следвах всичко оказано в документа). Все още не съм имал лекция Exam Preps, но реших по - рано да се подготвя за предстоящия ми изпит. В GitHub съм качил кода(направил съм само "1.Structure"), aко някой успее да ми помогне ще се радвам много. Поздрави :)!

GitHub:https://github.com/Nikola3132/C-OOP-Basics-Exam-Retake---26-April-2018

Judge:https://judge.softuni.bg/Contests/Practice/Index/992#0

Тагове:
0
C# OOP Basics
ceco2004 avatar ceco2004 20 Точки

Привет.

Малко късно, но пробвай да качиш архива като направиш класа СтартЪп публичен, и в ДЖЪДЖ избери

.ДотНет Коре Проджект Тест

Поздрави.

0
15/11/2018 17:37:40
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.