Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Vacheva avatar Vacheva 154 Точки

Здравей,

Имаше предложения за подобни инициативи, например за хора които се интересуват от писане на код за айфон (или нещо подобно) - възможно е да е имало  и за нещо друго.. Какво искам да ти кажа: пусни си тема кой, за какво и защо търсиш  и ще видиш дали има интерес, дали ще се съберете и т.н.

Два минуса не трябва да ти чупят кода, до тук имаш 65 прегеда, 5% успеваемост да имаш - ето ти 3ма човека :)

На колегите с минусите ще кажа, че в съвременните университети, е нормално и има клубове по интереси, без ограничение в темите или в бройката, даже някои събират такса - дали за наем на зала, терен или друго! Просто, местенце със съмишленици :)

Разчупете се малко :) Всеки има мнение и не е необходимо то да е сходно с нечие друго!

3
15/10/2014 20:22:21
birkoff avatar birkoff 46 Точки

Ми не знам. :) На мен ми се струва малко "интересно" да даваш минус на предложение ама, хора различни. :) Благодаря ти за подрепата.

 

-birkoff;

0
Roumen avatar Roumen 127 Точки

Направо направи група в Steam и дай линк, който се интересува ще се присъедини. Все пак играенето на игри може да се брои съвсем сериозно за форма на тиймбилдинг.

Edit: Ето линк за група в Steam - http://steamcommunity.com/groups/SoftUni

9
16/10/2014 00:45:48
Kamigawa avatar Kamigawa 750 Точки

Добра идея, така хем ще се вижда и кой какво играе, без нужда от излишни организации по игри и прочие :)

0
RosenIliev avatar RosenIliev 88 Точки

Е , не всяка игра се играе чрез Steam и не всеки го ползва :D (от личен опит) . Някъде назад във времето имаше тема за кой какви игри играе , но мисля , че там си и остана , надали някой се свърза с някой :D

1
zerefel avatar zerefel 70 Точки

Играя DotA 2, когато имам свободно време. Ако има желаещи може да се намерим

0
gstoyanov90 avatar gstoyanov90 99 Точки

И аз цъкам дота 2 :Д ама нещо няям време :/ 

0
Ndushkovqwerty avatar Ndushkovqwerty 5 Точки

CS:GO - Botkoy, когато имам време.Обикновенно петък вечер докато зяпам NextTv/BoxTv/Myst cool

 

Поздрави!

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.