Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

MartinYanchev99 avatar MartinYanchev99 2 Точки

[Ubuntu Visual Studio Code , Atom]

Здравейте , сравнително нов съм в Линукс и имам проблем и  решение не намирам никъде из интернет ( поне такъв , който да помогне).
Проблемът се състои в това , че когато стартирам VS code или Atom  вместо да се стартира програмата компютърът ми се заключва и след като го отключа е затворил всички програми . И по никакъв начин не могада стартира тези програми , инсталирах Brackets  и той върви , но за сметка на това не дава да се инсталират никакви плъгини .Някой срещал ли е подобен проблем ? Благодаря предварително !

Тагове:
0
Linux Курсове
dimitraki avatar dimitraki 38 Точки

Здравейте,

От полза ще бъде да предоставите информация за версията на дистрибуцията и приложенията. Също така от значение е и как са инсталирани приложенията - от съответните официални хранилища (където това е приложимо), от самостоятелно изтеглен пакет/архив или по друг начин.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.