Loading...
avgustinov avatar avgustinov 31 Точки

Грешка в системата?

Здравейте колеги! Нов съм и доста работи са ми неясни. Записан съм за курса C# Октомври, имам няколко неясности, не съм сигурен дали е бъг или нещо друго. Когато се логна в сайта на СофтУни и скролна надоло за да вида дали съм записан за обучения, ми изписва Курсове: 0. А не трябва ли да ми изпише курсът, за който сам се записал? Аз съм под онлайн формата, следващото нещо е когато от менюто кликна на Обучения -- C# Basics Октомври 2014, излизат ми материалите и един бутон 'запиши като наблюдател', аз след като съм онлайн защо този бутон? Моля за помощ някой от администраторите да ми каже какъв е проблема и да се оправи. Благодаря предварително, успех :)

Тагове:
3
Общи приказки
salih1f1 avatar salih1f1 188 Точки

Спокойно, не е бъг. След време ще видиш и в профила ти, че си запсан. И при мен се е случвало същото за всички курсове за които съм бил записван.

0
20/10/2014 00:23:06
nikolai.dimov90 avatar nikolai.dimov90 4 Точки

Здравей, аз взех че цъкнах на този бутон и сега ми пише записан като наблюдател, прецакал ли съм се ... ?

0
NadiaKaneva avatar NadiaKaneva 2 Точки

  Аз получих мейл, че съм одобрена за присъствено обучение в този курс и че ще бъда записана автоматично. До този момент обаче не е отбелязано в профила ми. Притеснява ме, че така няма да мога да пращам и домашни.

0
Mayvena avatar Mayvena 4 Точки

Мда, и аз имам същия проблем - получих мейла, че съм одобрен за присъствено обучение, но курсът го няма в профила ми, и се притеснявам за домашните...

0
FunnyBunny avatar FunnyBunny 38 Точки

Аз също записах присъствено и вече мога да си изтегля домашното, но все още не мога да го качвам. Лекцията от вчера още не е качена и може би админите още не са стигнали да редактират профилите, които в момента предполагам, за всички изглеждат еднакво. :) Все пак събота и неделя са неработни дни.

1
Petya avatar Petya 2461 Точки

Здравейте,

Имахме малък проблем със записването на студентите в курса, но до края на деня ще бъдете записани и ще можете да предавате домашни, не се притеснявайте. Извиняваме се за причиненото неудобство!

Домашните ще можете да качвате в страницата на самия курс, а именно: https://softuni.bg/trainings/coursesinstances/details/1069 

2
20/10/2014 18:02:22
FunnyBunny avatar FunnyBunny 38 Точки

Информацията е публикувана вече (поне при мен изглежда наред). Честито на записаните! smile

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.