Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

bsdemon avatar bsdemon 348 Точки

Само една тема.

0
georgy.nedyalkov avatar georgy.nedyalkov 103 Точки

Една тема написана на Английски и изпратена в .txt формат.

1
DragomirLizama avatar DragomirLizama 2 Точки

Само една темичка се развива и не виждам никъде да е посочено език на който да се напише. Няма го и на записите казано... ако греша ме поправете cool

Успех

1
mihayloff14 avatar mihayloff14 824 Точки

Условията на задачите са написани на български - следователно отговорите трябва да са на български smile

2
atoro avatar atoro 29 Точки

Видеото от първата лекция:

http://www.youtube.com/watch?v=zlKXJR5GWp0

За домашните (като цяло): 39:50 - 47:00

За езика (конкретно): По някое време на лекцията беше повдигнат въпроса за езика на домашните. Отговора беше -- български или английски, по избор.

1
salih1f1 avatar salih1f1 188 Точки

За да не отварям нова тема да попитам имате ли проблем при възпроизвеждането на презентацията под Windows 8. При мен части от текста липсва, а и самата презентация изглежда по друг начин.

0
22/10/2014 17:38:13
georgy.nedyalkov avatar georgy.nedyalkov 103 Точки

Това е така, защото презентацията не е правена с Office пакета на Windows, а с накакъв алтернативен под Linux/Mac. Инсталирай си LibreOffice и отваряй прецентациите с него.

0
beshko avatar beshko 19 Точки

Това, което аз разбрах на лекцията е, че отговаряме на една тема по избор. Избираме си и пишем по нея. Това със сигурност. На място попитах и ми беше отговорено, че домашното се пише на английски, което не би трябвало да ни е проблем, след като всичко ни е на английски, примерно man page-овете :) И на мен ми стана странно, че въпросите са зададени на български език, но аз лично не го смятам за проблем :)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.