Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Matrix avatar Matrix 1092 Точки

Pro версията е платена и струва бая. Чувал съм обаче, че Free версията върши същата работа (без някой благинки), с разликата, че добавяла някакво лого от рода на "Made with Unity 3D" долу в дясно на играта... За учебни цели обаче съм чувал че Free версията е предостатъчна... Освен ако не са казали друго на откриващата лекция на курса, не знам, не съм имал възможност да я гледам още...

3
21/10/2014 16:11:40
Kibork avatar Kibork 87 Точки

Изгледах лекцията, но така и неможах да разбера, коя версия изискват от нас.

За плюсовете от платената версия четох в официалният им сайт. Наистина поне доколкото видях повечето неща са включени в Free версията.

Мерси за помощта.

Поздрави,

Димитър!

0
rafatpc avatar rafatpc 52 Точки

Според мен Free версията е напълно достатъчна за учебни цели, ако искаха изрично платената щяха да кажат на откриващата лекция, сигурен съм.

1
Kibork avatar Kibork 87 Точки

Така и предполагах. Освен това Free версията има много от нещата, с които Pro версията разполага.

Мерси, за помощта.

Поздрави,

Димитър!

0
a.angelov avatar a.angelov 1316 Точки

Има логика да се ползва безплатната версия - най-малкото ако се изисква платената /и ако курса не завършва в рамките на trial периода й/, би трябвало да се осигурят някакви учебни лицензи, както са осигурени за друг софтуеър необходим за обучението ни.

2
georgy.nedyalkov avatar georgy.nedyalkov 103 Точки

Курсовете, като цяло са насочени в използването на Free software, щом изрично не са казали, че трябва да се ползва Pro (платената) версия си ползвай Free.

1
tanija avatar tanija 60 Точки

FREE версията е достатъчна - 45:54 - тата минута от видеото smile

4
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.