Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

IvailoNikolov avatar IvailoNikolov 0 Точки

Asp.Net Core - Задание за индивудуален проект

В проекта има изискване за минимум 6 независими ентити модела, което ми се струва доста трудно за осъществяване.
Имаше въпрос в слайдо към Иво и относно това и дали ще има промяна в изискването, както и  съответен отговор, но не мога да го видя, тъй като съм от миналата инстанция и не съм записан за текущата.
 

Тагове:
0
C# MVC Frameworks - ASP.NET
TeodorStefanovPld avatar TeodorStefanovPld 1274 Точки

Е защо да е трудно. А и как да го отменят заради един човек. Тои ви даде хиляда примера за 6 entities. Ще ти покажа и мойте:  user comment message story rating announcement log storytype ?! И после имам още поне толкова колкото тея many to many 

connect properties. Общо са ми 11 или 12. Нещо от сорта.

Вече всички сме напреднали в проектите едва ли е добра идея и правилно да се променят изискванията.

А и честно струва ми се несериозно в web курс developer  да не може да измисли 6 самостоятелни модела.

2
29/11/2018 16:07:14
misho_dobrev avatar misho_dobrev 116 Точки

Трябва да са 6 независими модела и това изискване не може да се промени - това ни го каза Ивайло Желев изрично. Трябва да може всяко едно от тези 6 модела да съществува само за себе си и премахването на друг модел да не обезмисли съществуването му. 

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.